Rúry


Rúry

Technológia, displeje a ovládacie prvky

Inovatívna technológia 6. ZMYSEL™ ponúka perfektné výsledky pečenia. Kontrolu činnosti zabezpečujú 2 senzory – senzor váhy pripravovaného jedla a senzor vnútornej teploty, na základe ktorých 6. ZMYSEL™ adaptuje čas a priebežne kontroluje stav pripravovaného jedla. V ponuke si môžete vybrať jeden z množstva osvedčených receptov pre prípravu špecialít. Vďaka technológii 6. Zmysel™ už viac nepotrebujete jedlo vážiť alebo hľadať v kuchárskych knihách optimálny čas na prípravu obľúbených pochúťok. Stačí zvoliť Váš obľúbený program a o ostatné sa postará rúra sama.
Spotrebiče v dizajne Fusion sa ovládajú na paneli dotykom alebo ovládacími gombíkmi. Zvolené funkcie a činnosť sú prehľadne viditeľné na čiernobielom textovom displeji so slovenským textom.

Cook3 73-litrový vnútorný objem znamená, že budete mať dostatok priestoru prejaviť svoju tvorivosť. Navyše systém Cook3 vám dáva voľnú ruku a môžete piecť až 3 rozličné jedlá súčasne - pričom si môžete vybrať z 5 rozličných polôh roštu - bez toho, aby sa ich príchute alebo vône pomiešali, takže ich jemná chuť zostane nedotknutá.


Ready2cook je inovačný a vyspelý konvenčný systém s núteným obehom, ktorý vytvára jedinečnú distribúciu vzdušných prúdov, odstraňuje potrebu predhrievania rúry bez ohľadu na to, čo pečiete. Zvoľte vybranú funkciu, potvrďte možnosť „bez predhrievania“ a jednoducho vložte jedlo do rúry. Nijaké čakanie na predhriatie! Vďaka tomu, že systém Ready2Cook odstraňuje potrebu predhrievania rúry, vzácnu energiu, ktorá by inak bola potrebná na predhriate rúry, môžete ušetriť. Úspora energie môže dosiahnuť až 20 % a úspora času až 26 %, v závislosti od typu a počtu jedál, ktoré pripravujete.


Šetrenie energie A++ Unikátnou povrchovou úpravou vnútorných plôch je vybavená rúra AKZM 838 StarClean™. Na dno rúry stačí prestrieť špeciálnu handričku, ktorá je súčasťou výbavy, naliať na ňu 350 ml vody a zvoliť funkciu čistenia Starclean™. Rúra sa automaticky zohreje na 90°C, pričom sa začne vo vnútri rúry generovať para, ktorá účinne pôsobí na nečistoty. Nízkoteplotný čistiaci cyklus trvá iba 35 minút. Hneď po skončení čistiaceho cyklu možno rúru otvoriť a jednoducho vyčistiť hubkou a to bez použitia akýchkoľvek chemických čistiacich prostriedkov. Sklenená plocha dvierok je zároveň ošetrená nanotechnológiou, vďaka ktorej zostanú aj dvierka krištáľovo čisté počas celej životnosti rúry. Za výnimočný prínos v oblasti produktového dizajnu získala táto rúra prestížne ocenenie iF Product Design Award 2011.

A -20%

S rastúcimi cenami za spotrebu elektrickej energie je každodennou otázkou, ako ešte viac ušetriť na nákladoch za energiu. Skúste nové elektrické rúry s energetickými triedami, ktoré sú ešte šetrnejšie k životnému prostrediu, než kedy boli. Energetická trieda A-20% ušetrí o 20% energie viac, než klasická rúra v energetickej triede A.