Whirlpool akcia Odmeňte seba aj svoju domácnosť.

Akcia trvá od 1. septembra do 31. decembra 2023

Odmeňte seba aj svoju domácnosť s Whirlpool

Nakúpte vybrané spotrebiče Whirlpool v hodnote minimálne 1 000 EUR a vyberte si svoj darček Philips v hodnote až 159,99 EUR.

* Hodnota darčekov Philips je maloobchodná cena odporúčaná predajcom.

Vyberte si skvelý darček Philips podľa svojho priania

Kúpte si vybrané spotrebiče Whirlpool v hodnote aspoň 1 000 EUR a vyberte si darček Philips v hodnote až 159,99 EUR*. Do tejto akcie je zaradených viac ako 330 spotrebičov Whirlpool zo všetkých kategórií. Vybrať si môžete z naozaj širokej ponuky nových pomocníkov na pečenie, varenie, skladovanie potravín alebo pranie, sušenie a umývanie riadu.

Ako odmena za nákup na vás čaká široká ponuka darčekov, vrátane širokej škály výrobkov pre domácnosť a starostlivosť Philips. Sme presvedčení, že v portfóliu nájdete presne to, čo potrebujete alebo oceníte ako darček pre vašu domácnosť.

Za každý nákup v hodnote 1 000 EUR môžete získať darček v hodnote až 159,99 EUR*. Čím viac spotrebičov Whirlpool nakúpite, tým viac darčekov si môžete vybrať.

Darčeky sú k dispozícii do vypredania zásob. 

Nasledujte odkaz nižšie a pozrite si úplný zoznam spotrebičov zahrnutých do akcie.

*Hodnota darčekov Philips je maloobchodná cena odporúčaná predajcom.
Philips CX5120/11

Úsporný ohrievač vzduchu

Philips CX5120/11

Energeticky úsporný ohrievač vzduchu. Výkon ohrevu 2000W. 60° oscilácia pre rovnomerný ohrev vzduchu v miestnosti. Displej ukazujúcí teplotu. Pripojenie k aplikácii Air+. 5 bezpečnostných prvkov. 2 režimy ohrevu. Automatické vypnutie. Bezpečnostný prvok proti prehrievaniu.
Philips CX5535/11

Vežový ventilátor

Philips CX5535/11

Samootočný věžový ventilátor. Nabízí výkonné osvěžení s minimálním hlukem a spotřebou energie. Výkon, kvalita a pohodlí. 3 nastavení rychlosti, které vám zajistí dokonalé pohodlí. Aroma difuzér jako volitelný doplněk. Funkce časovače. Minimalistický a atraktivní design.
Philips GC810/20

Ručný naparovač odevov

Philips GC810/20

Philips ručný naparovač odevov GC810/20. Podložka StyleMat pre jednoduché a bezpečné naparovanie. Vertikálne a horizontálne naparovanie pre väčšie pohodlie. Vyhrievaná doska pre lepšie výsledky naparovania. Automatický trvalý výstup pary pre ľahké odstránenie záhybov v 2 nastaviteľných úrovniach. Kefa ako príslušenstvo pre silnejšie tkaniny. Nie je potrebná napríklad žehliaca doska. Kompaktný dizajn pre pohodlné používanie. Nádržka na vodu 230 ml umožňuje naparovanie až 5 kusov oblečenia. 3m kábel pre dlhší dosah. Technológia De-Calc pre odstránenie vodného kameňa. Trvalý výstup pary odstraňuje zápach a zabíja 99,9 %* baktérií. Príkon 1600 W. Rýchle nahriatie do 1 min. Trvalý výstup pary až 32 g/min. 2 nastaviteľné úrovne výstupu pary. Ergonomický dizajn. Je možné používať vodu z kohútika. Bezpečné používanie aj na jemných materiáloch ako je hodváb. Záruka nespálenia látky vďaka technológii OptiTemp. Farba: modro-medená.
Philips DST8021/30

Naparovacia žehlička

Philips DST8021/30

Philips Azur 8000 Series Naparovacia žehlička. Technológia OptimalTEMP: bez nastavenia teploty. Funkcia DynamiQ steam: automatická regulácia pary. Príkon 3000 W pre rýchle nahriatie a silný výkon. Naparovanie až 55 g/min pre najlepšie odstraňovanie záhybov. Parný ráz až 240 g pre odstránenie najväčších záhybov. Menej dopĺňania vďaka veľkej nádržke na vodu s kapacitou 300 ml. Jednoduché uchopenie pre pohodlnú manipuláciu pri žehlení. Dlhý 2,5m kábel pre ľahké dosiahnutie na žehliacu dosku. Dlhá špička pre optimálnu kontrolu a viditeľnosť. Systém Quick Calc Release pre odstránenie vodného kameňa. Žehlička sa pri nečinnosti automaticky vypne. Žehliaca plocha SteamGlide Elite. Farba: fialová.
Philips XD3110/09

Podlahový vysávač

Philips XD3110/09

Philips sáčkový vysávač 3000 Series. Revolučná technológia AirflowMax pre silný sací výkon. Hubica TriActive s 3 čistiacimi spôsobmi naraz. Prvotriedny výkon na tvrdých podlahách. Príslušenstvo pre dokonalé pohodlie. Spojenie ActiveLock pre jednoduché nastavenie každého čistiaceho úkonu. Kompaktný a ľahký pre čistenie bez námahy a jednoduché skladovanie. Filter Super Clean Air pre zdravý vzduch bez prachu. Sáčok S-bag Classic vydrží až o 50 % dlhšie. Motor 900 W. Príslušenstvo: štrbinový nadstavec, integrovaný hrebeň. Farba: Tmavomodrá.
Philips HD4713/40

Multifunkčný hrniec

Philips HD4713/40

Philips MultiCooker 3000 Series. Multifunkčný hrniec. 60 prednastavených programov pre jednoduché varenie rôznych jedál. S možnosťou nastavenia teploty v manuálnom aj automatickom režime. Výkonné 3D zahrievanie zaistí dokonale uvarené jedlá. Extra hrubá vnútorná nádoba s trojitou ochrannou vrstvou. Rovnomerné rozvádzanie tepla. Vnútorná nádoba je vhodná do umývačky riadu. Príslušentvo: odmerka, lyžica, príslušenstvo na naparovanie.
Philips AC0650/10

Čistička vzduchu

Philips AC0650/10

Odstraňuje 99.5 % častíc s veľkosťou 0,003 mikrónov. Veľkosť miestnosti až 18m2. CADR (rýchlosť čistenia vzduchu 150m3/h). Jednoduchá kontrola vzduchu vďaka pripojeniu k aplikácii Air+. Vyčistí vzduch v miestnosti do 20 minút.
Philips HD9255/30

Multifunkčná teplovzdušná fritéza

Philips HD9255/30

Philips Multifunkční Airfryer • Připraví vaše oblíbené jídlo s až o 90% méně tuku díky technologii Rapid Air • Multifunkční - smaží, peče, griluje, restuje, ohřívá • Chutné a křupavé jídlo díky technologii Rapid Air • Velikost s 4,1 l košem na 4 porce • Jednoduché použití a rychlé mytí • Vhodný do myčky • Dotyková obrazovka se 7 předvolbami • Funkce uchování teploty • Příkon: 1400 W • Barva: bílá

Ak chcete požiadať o ďalšie informácie, pošlite nám e-mail na adresu promoakcie@whirlpool.sk.