Skvelé darčeky: produkty starostlivosti o domácnosť od obľúbených značiek

V tejto akcii je zaradených takmer 270 spotrebičov Whirlpool zo všetkých kategórií.  

Vybrať si môžete zo širokej ponuky nových pomocníkov na pečenie, varenie, skladovanie potravín alebo pranie, sušenie, umývanie riadu či iné. Čakajú na Vás nielen praktické technológie spotrebičov Whirlpool, ale tiež skvelé darčeky značiek Ambi Pur, Ariel, Jar, Lenor, Mr. Proper a Swiffer.

 

Spotrebiče zahrnuté do promo akcie sú rozdelené do dvoch kategórií!* + “Extra darček”**

- Kategória 1 - darčeky v hodnote až 55 eur + u vybraných navyše "Extra darček".
- Kategória 2 - darčeky v hodnote až 121 eur + u vybraných navyše ešte "Extra darček".
- Spotrebiče, ku ktorým je možné vybrať si len "Extra darček" (bez darčeka v Kategórii 1 alebo 2).

 

Darčeky sú k dispozícii do vyčerpania skladových zásob.

Úplný zoznam spotrebičov zahrnutých do akcie si môžete stiahnuť na nasledujúcom odkaze. Nájdete tu aj informácie o tom, z ktorej kategórie darčekov si môžete vybrať pri kúpe konkrétneho modelu a či je k nemu dodávaný darček navyše.

* Ceny všetkých darčekov predstavujú súhrnnú hodnotu výrobkov značky P&G, ktoré tvoria jednotlivé balenia. Ceny vychádzajú z oficiálnych cenníkov spoločnosti P&G a predstavujú tzv. odporúčané regálové ceny vrátane DPH. Maximálna cena balíčkov je vždy cena najvýhodnejšej možnosti v danej kategórii, zaokrúhlená na stovky. Podrobné informácie budú k dispozícii na webovej stránke www.whirlpool.cz v čase spustenia akcie. Všetky akcie sú k dispozícii len do vyčerpania zásob a organizátor si vyhradzuje právo zmeniť, upraviť alebo nahradiť iné akcie.

** “Extra darček” = spotreba Jar alebo Ariel na minimálne 5 mesiacov. Spotreba vychádza z referenčných hodnôt: Referenčná hodnota počtu cyklov prania a umývania riadu je: Umývanie riadu 228 cyklov/12 mesiacov, Pranie: 220 cyklov/12 mesiacov
Darčeky Kategórie 1

Darčeky Kategórie 1

Môžete si vybrať jeden z troch balíkov - BASIC, ORCHID a EXOTIC.
Praktický balík BASIC obsahuje výrobky obľúbených značiek, ako sú Jar, Mr. Proper, Lenor a Ariel, ako aj novú čistiacu inováciu - čoraz obľúbenejšie suché utierky Swiffer.
Balenie Orchid je prevoňané exotickými orchideami prostredníctvom obľúbených výrobkov Ambi Pur alebo Lenor, doplnené praktickými pomocníkmi od značky Mr. Proper alebo Ariel.
Balenie EXOTIC je plné dlhotrvajúcich kvetinových vôní Ambi Pur, ktoré oceníte v domácnosti, v aute aj v práčovni.
Darčeky Kategórie 2

Darčeky Kategórie 2

Vyberte si z troch balíkov - MAXI, OCEAN & AMETHYST a SPRING.
Univerzálny balík MAXI vám ponúka naozaj veľkú zásobu skvelých pomocníkov na upratovanie vašej domácnosti. Tento balík oceníte pri umývaní špinavých povrchov s produktmi od pána Propera a pre dokonale čisté podlahy štartovaciu súpravu od spoločnosti Swiffer.
Vďaka kombinácii sviežich vôní OCEAN & AMETHYST zanechá toto balenie váš domov čistý, svieži a dokonale prevoňaný. Doprajte svojej bielizni výrobky Ariel a Lenor, ktoré predĺžia životnosť vášho oblečenia, alebo použite univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy Mr. Proper.
Osviežujúco luxusné jarné balenie s názvom SPRING je plné krásnych vôní. Prevoňajte svoj domov osviežovačmi Ambi Pur, ktoré nielenže odstránia nepríjemné pachy, ale aj vytvoria príjemnú atmosféru.
Extra darček - Jar alebo Ariel

Extra darček - Jar alebo Ariel

U vybraných spotrebičov máte možnosť vybrať si Extra darček - tablety na umývanie riadu značky Jar alebo pracie prostriedky značky Ariel na minimálne 5 mesiacov.
Modely zaradené do promo akcie majú pridelenú buď iba možnosť Extra darčeka alebo je Extra darček navyše k darčeku z Kategórie 1 alebo 2.
* Spotreba vychádza z referenčných hodnôt: Referenčná hodnota počtu cyklov prania a umývania je: Umývanie riadu: 228 cyklov/12 mesiacov, Pranie: 220 cyklov/12 mesiacov.

Ak chcete požiadať o ďalšie informácie, pošlite nám správu na e-mail promoakcie@whirlpool.sk.