Akcia Whirlpool - S Whirlpool vždy niečo navyše

Táto akcia sa už skončila, ale stále môžete uskutočniť registráciu

S Whirlpool vždy niečo navyše

Kúpte vybrané spotrebiče Whirlpool a získajte darčeky v hodnote až 180 eur*.

.
* Darčeky v promo akcii majú rôznu hodnotu podľa typu, suma 180 eur vr. DPH je zaokrúhlená komunikačná maximálna hodnota, ktorú dosahujú sety darčekov, ktoré sú k dispozícii k vybraným modelom.

Skvelé darčeky značky Matějovský a Berghoff pre Vašu domácnosť. Vyberte si!

V tejto akcii je zaradených takmer 270 spotrebičov Whirlpool zo všetkých kategórií.  

Vybrať si môžete zo širokej ponuky nových pomocníkov na pečenie, varenie, skladovanie potravín alebo pranie, sušenie, umývanie riadu či iné. Čakajú na Vás nielen praktické technológie spotrebičov Whirlpool, ale tiež skvelé darčeky značky BergHOFF alebo Matějovský a/alebo Extra darček zásoba Jar alebo Ariel.

 

Spotrebiče zahrnuté do promo akcie sú rozdelené do dvoch kategórií!* + “Extra darček”**

- Kategória 1 - darčeky v hodnote až 70 eur + u vybraných navyše "Extra darček".
- Kategória 2 - darčeky v hodnote až 129 eur + u vybraných navyše ešte "Extra darček".
- Spotrebiče, ku ktorým je možné vybrať si len "Extra darček" (bez darčeka v Kategórii 1 alebo 2).

 

Darčeky sú k dispozícii do vyčerpania skladových zásob.

 

Úplný zoznam spotrebičov zahrnutých do akcie si môžete stiahnuť na nasledujúcom odkaze. Nájdete tu aj informácie o tom, z ktorej kategórie darčekov si môžete vybrať pri kúpe konkrétneho modelu a či je k nemu dodávaný darček navyše.

*Darčeky v promo akcii majú rôznu hodnotu podľa typu, suma 180 Eur vr. DPH je zaokrúhlená komunikačná maximálna hodnota, ktorú dosahuje set darčekov, ktoré sú k dispozícii k vybraným modelom. Ceny darčekov z kategórie 1 a 2 sú odporúčané maloobchodné vrátane DPH a vychádzajú z oficiálnych cenníkov jednotlivých značiek. Ceny darčekov Jar a Ariel sú obvyklé predajné ceny. Detailné informácie budú dostupné na webe Whirlpool.sk so spustením akcie. Všetky darčeky sú k dispozícii len do vyčerpania zásob.
**“Extra darček” = spotreba Jar alebo Ariel na minimálne 5 mesiacov. Spotreba vychádza z referenčných hodnôt: Referenčná hodnota počtu cyklov prania a umývania riadu je: Umývanie riadu 228 cyklov/12 mesiacov, Pranie: 220 cyklov/12 mesiacov
Darčeky značky Matějovský

Darčeky značky Matějovský

Značka Matějovský sa vďaka viac než tridsaťročnej skúsenosti s textilnou výrobou stala neoddeliteľnou stálicou domácností českých a slovenských zákazníkov. V jej ponuke si pohodlne vyberiete bytový textil pre celú domácnosť - prémiové uteráky a osušky, bavlnené utierky, výbavu do detskej postieľky a širokú ponuku posteľnej bielizne, vrátane špeciálnych dizajnových radov. Vyberte si ako darček voucher na nákup v e-shope alebo set nadčasových kvalitných uterákov v rôznych farebných vyhotoveniach.
Darčeky značky BergHOFF

Darčeky značky BergHOFF

Medzinárodná značka BergHOFF je zameraná na vysoko kvalitné a dizajnové kuchynské potreby a doplnky. Tie sa pre svoju praktickosť rýchlo stávajú neoddeliteľnou súčasťou každodenného života v domácnosti. Spoločným menovateľom je nadčasovosť, kvalita, zmysel pre detail a elegantný dizajn. To potvrdzuje aj rad ocenení na čele s Red Dot Award alebo iF Award. Zo širokej ponuky BergHOFF si môžete vybrať darček v podobe praktických nádob na skladovanie potravín či ďalšie pomôcky na varenie a prípravu jedál, ako sú dizajnové sady nožov, univerzálna panvica a ďalšie.
Extra darček - Jar alebo Ariel

Extra darček - Jar alebo Ariel

U vybraných spotrebičov máte možnosť vybrať si Extra darček - tablety na umývanie riadu značky Jar alebo pracie prostriedky značky Ariel na minimálne 5 mesiacov.
Modely zaradené do promo akcie majú pridelenú buď iba možnosť Extra darčeka alebo je Extra darček navyše k darčeku z Kategórie 1 alebo 2.
* Spotreba vychádza z referenčných hodnôt: Referenčná hodnota počtu cyklov prania a umývania je: Umývanie riadu: 228 cyklov/12 mesiacov, Pranie: 220 cyklov/12 mesiacov.

Ak chcete požiadať o ďalšie informácie, pošlite nám správu prostredníctvom promoakcie@whirlpool.sk.