logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.
  • infografika
    Klimatizácie
    Klimatizačné jednotky Whirlpool vyhovejú všetkým vašim prianiam a potrebám. Väčšinu modelov využijete celoročne, sú efektívne, úsporné a zároveň veľmi tiché. Ponuka zahŕňa širokú škálu modelov vhodných do súkromných i verejných priestorov.

Garančný paušál za montáž klimatizácie


Zapojenie klimatizácie je vyhradené osobám s predpísanou kvalifikáciou. Keďže prvoradým záujmom spoločnosti Whirlpool je spokojný zákazník, po dohode s autorizovanými spoločnosťami ponúkajúcimi montáž klimatizácií sme pripravili pre zákazníkov, ktorí si kúpia klimatizáciu Whirlpool, „Garančný paušál“ za montáž klimatizácie, ktorý zahŕňa tieto body:

  1. Zakúpená klimatizácia Whirlpool musí byť vhodná na klimatizovaný priestor.
  2. Garantovaná rýchlosť montáže klimatizácie: do 10 pracovných dní od nahlásenia požiadavky zákazníka.
  3. Vzdialenosť bydliska zákazníka: do 25 km od sídla autorizovanej spoločnosti, ktorá realizuje montáž.

Paušál zahŕňa komplexnú montáž klimatizácie (nie dvojička, ani trojička) vrátane spotrebného materiálu do vzdialenosti 3 m medzi vonkajšou a vnútornou jednotkou, bez použitia mobilnej, alebo fixnej plošiny (lešenie). Obvodová stena môže byť zo všetkých stavebných materiálov okrem železobetónu, pri ktorom sa predpokladá väčšia náročnosť montáže.

Pri splnení všetkých horeuvedených podmienok je maximálna cena za montáž klimatizácie 350,- € s DPH.

Uvedená cena za montáž klimatizácie pri splnení všetkých horeuvedených podmienok môže byť individuálne upravená po vzájomnej dohode zákazníka a autorizovanej spoločnosti, ktorá zabezpečuje montáž.

Stiahnuť: Zoznam autorizovaných spoločností ponúkajúcich Garančný paušál

Čo urobiť pred kúpou klimatizácie


UPOZORNENIE pre zákazníkov pred kúpou klimatizácie

Spoločnosť Whirlpool Slovakia Home Appliances (ďalej len „Whirlpool“) upozorňuje ctených zákazníkov, že záručné podmienky platné pre klimatizačné zariadenia sú podmienené vhodnosťou modelu klimatizácie pre klimatizovaný priestor a montážou klimatizácie autorizovanou spoločnosťou. V prípade individuálneho zakúpenia klimatizácie má právo autorizovaná spoločnosť odmietnuť jej montáž, ak klimatizácia nie je vhodná pre daný priestor.

Preto Whirlpool doporučuje cteným zákazníkom, aby pred samotným zakúpením klimatizácie nechali posúdiť klimatizovaný priestor autorizovanou spoločnosťou a dohodli sa na termíne montáže.

frame-scrollup