logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.
  • infografika
    Nové parné práčky so sušičkou
    Mimoriadne tiché pranie a sušenie. Užite si najlepší výkon prania a sušenia v jednom zariadení - dokonalá kombinácia intuitívneho ovládania a dokonalých výsledkov. Senzorová technológia 6. ZMYSEL naviac zaisťuje rovnomerné vysušenie bielizne. To všetko najnovšie aj s programom Steam Refresh pre osvieženie parou.

Práčky so sušičkou menovitá kapacita pranie + sušenie 5

Práčka so sušičkou Whirlpool prináša elegantný dizajn a inovatívne technológie v jednom zariadení. Kombinácia práčky so sušičkou, navyše v energetickej triede A, ktorá vám umožní šetriť nielen energiu, ale taktiež svoj čas a predovšetkým financie. Pranie a následne sušenie prádla nebolo nikdy ľahšie. Až 16 programov pre špeciálnu starostlivosť o vaše prádlo a 6. zmysel, ktorý dokonale upravuje prací a sušiaci cyklus. Naše automatické práčky so sušičkou ponúkajú inovatívne funkcie a sú ku textíliám naozaj šetrné - využijete napríklad unikátny program na vlnu alebo opatrenie proti pomačkaniu tkaniny. To všetko s veľmi jednoduchým ovládaním a možnosťou si prispôsobiť všetko presne na mieru.
1500 Trieda energetickej účinnosti pri praní + sušení

Trieda energetickej účinnosti sa určuje podľa jej koeficientu energetickej účinnosti, ktorý sa vypočíta na základe merania spotreby. Energetických tried je sedem a sú označené písmenami A (najúspornejšia) až G (najmenej úsporná).

Práčka so sušičkou BI WDWG 751482 EU N

  • Senzorová technológia práčok: 6.ZMYSEL FreshCare+
  • Menovitá kapacita pranie + sušenie: 5 kg
  • Menovitá kapacita prania: 7 kg
  • Otáčky odstreďovania: 1400 ot/min
579 € Odporúčaná predajná cena
frame-scrollup