logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.

Chladenie

Chladničky

Chladničky 6.ZMYSEL™ citlivo zaznamená každú zmenu teploty po otvorení dvierok chladničky a vyrovná ju 5 x rýchlejšie ako bežná chladnička. Poskytne vám tak optimálne podmienky pre uskladnenie a zachovanie čerstvosti potravín na dlhý čas.

Poznáte to. Vypadne vám elektrina, alebo necháte dlhšie otvorené dvere chladničky. Prípadne nakúpite obrovské zásoby potravín na víkendovú party. Vtedy si spomeniete, že 6.ZMYSEL™ má naozaj zmysel. Senzory zabudované vo vnútri chladničky a mrazničky zaznamenajú každú zmenu teploty. Vyšlú signál do kontrolného centra, ktoré zmobilizuje do činnosti kompresor, aby sa teplota čo najrýchlejšie vrátila na pôvodnú úroveň. Bez ohľadu na druh a množstvo skladovaných potravín 6. Zmysel citlivo zaznamená každú zmenu teploty po otvorení dvier chladničky alebo mrazničky a upraví ju až 5 x rýchlejšie ako bežná chladnička.
Funkcie spotrebiča môžete jednoducho kontrolovať na prístupnom digitálnom displeji. Unikátna inteligentná technológia zabezpečuje vytváranie optimálnych a hygienicky bezchybných podmienok pre ešte lepšiu ochranu potravín na čo najdlhší čas. Vďaka 6. zmyslu potraviny vyzerajú, voňajú a chutia čerstvo veľmi dlho. O vysokej energetickej úspore sa presvedčíte sami na účte za elektrinu. Chladenie sa totiž automaticky zosilňuje len v prípade potreby. Veď má 6.ZMYSEL™!

Viac informácií

Mrazničky

Mrazničky 6.ZMYSEL™ automaticky zvýši výkon mrazenia pre dosiahnutie ideálnej teploty vo vnútri mrazničky, zachová maximálnu kvalitu potravín a ušetrí až 30 % energie.

Pokiaľ ste nakúpili väčšie množstvo potravín, väčšie kusy mäsa alebo mali úspešnú rybačku a chcete si potraviny uchovať mrazením dlhší čas, musíte zvyčajne pri mrazničkách aktivovať funkciu “rýchle zmrazenie“, niekedy s predstihom až 24 hodín. Vďaka funkcii 6.ZMYSEL™ stačí, ak takéto potraviny vložíte do mrazničky a výkon mrazenia sa automaticky zvýši tak, aby v čo najkratšej možnej dobe dosiahol ideálnu teplotu mrazenia, vďaka čomu sa zachová maximálna kvalita potravín. Po dokonalom zmrazení sa opäť automaticky obnoví normálny mraziaci režim.
V prípade nárastu teploty senzory vyšlú signál do kontrolného centra, ktoré zmobilizuje do činnosti kompresor, aby sa teplota čo najrýchlejšie vrátila na pôvodnú úroveň. 6.ZMYSEL™ zabezpečí kvalitné skladovanie potravín s úsporou až 30 % energie v porovnaní s klasickou mrazničkou.

Viac informácií
frame-scrollup