logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.

Umývanie

Umývačky riadu

Umývačky riadu 6.ZMYSEL™ - sám rozhodne, aký program a teplota sú potrebné pre umytie riadu a tiež automaticky prispôsobí umývací cyklus úrovni znečistenia riadu, ušetrí až 30 % energie, vody a času.

Stačí jedna detská narodeninová oslava a vy ste radi, že žijete v 21.storočí a umývačka riadu nie je len utopická predstava. O to viac príde vhod pomocníčka, s ktorou to je náramne jednoduché. Len vložíte riad dovnútra a umývačka so 6. zmyslom si sama zvolí optimálny umývací cyklus tak, aby bola spotreba vody, času a energie čo najnižšia. Duálny senzor počas celého procesu monitoruje stupeň znečistenia vody, množstvo plávajúcich nečistôt a tvorbu peny a získanú informáciu odovzdáva každých 10 sekúnd do riadiacej jednotky. Riadiaca jednotka sama prispôsobí intenzitu, teplotu vody a čas umývania.
Umývací cyklus sa automaticky zastaví vo chvíli, keď je riad perfektne čistý. 6.ZMYSEL™ sa stará nielen o perfektnú kvalitu umytia s maximálnou úspornosťou, ale tiež o jednoduchosť obsluhy. Programy 6.ZMYSEL™ usporia až 30 % energie, vody a času v porovnaní s bežnou umývačkou riadu.

Viac informácií
frame-scrollup