logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.

Varenie

Vstavané rúry

Vstavané rúry 6.ZMYSEL™ multifunkčných rúr prispôsobí čas pečenia a priebežne kontroluje stav pripravovaného jedla tak, aby bol výsledok dokonalý. Vy si len zvoľte na displeji vaše obľúbené jedlo a nechajte si pochutiť!


Inovatívna technológia 6.ZMYSEL™ ponúka perfektné výsledky pečenia. Kontrolu činnosti zabezpečujú 2 senzory – senzor váhy pripravovaného jedla a senzor vnútornej teploty, na základe ktorých 6.ZMYSEL™ adaptuje čas pečenia a priebežne kontroluje stav pripravovaného jedla. V ponuke sú osvedčené recepty pre prípravu mäsa, hydiny, zákuskov aj múčnych jedál.
Vďaka technológii 6.ZMYSEL™ už viac nepotrebujete jedlo vážiť alebo hľadať v kuchárskych knihách optimálny čas na prípravu obľúbených pochúťok. Stačí zvoliť Váš obľúbený program a o ostatné sa postará rúra sama.

Viac informácií

Mikrovlnné rúry

Mikrovlnné rúry 6.ZMYSEL™ – nastaví všetky parametre mikrovlnnej rúry tak, aby ste dosiahli vždy perfektný výsledok. Zatlačením jediného tlačidla mikrovlnka pripraví chrumkavú pizzu, hranolčeky, automaticky rozmrazí alebo zohreje jedlo na správnu teplotu alebo ho uvarí v pare.

Automatická funkcia mikrovlnných rúr 6.ZMYSEL™ dokáže pripraviť jedlo rýchlo bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností s varením, pretože o všetko sa postará unikátna technológia 6.ZMYSEL™.
Senzory 6. zmyslu nepretržite kontrolujú vznikajúcu paru, monitorujú varenie a pečenie pre dosiahnutie perfektných výsledkov. Po vložení pokrmu do takejto mikrovlnnej rúry sa s ním rúra najskôr zoznámi, zistí si jeho počiatočný stav /teplotu, citlivosť na mikrovlny, či je pokrm zmrazený, vychladený alebo čerstvý/ a tiež očakávaný stav na konci procesu /rozmrazenie, uvarenie alebo napr. zapečenie.../.
Ide o najmodernejší spôsob zdravého varenia. Potraviny si zachovajú výživné látky, farbu i tvar. Čo získate, pokiaľ si zaobstaráte mikrovlnnú rúru s technológiou 6.ZMYSEL™? Rozličné možnosti prípravy jedla vrátane pečenia, varenia v pare, bežného varenia aj rozmrazovania ako v tradičnej rúre. 6.ZMYSEL™ automaticky prispôsobuje čas varenia a výkon pre perfektný a chutný výsledok.

Viac informácií

Varné dosky

Varné dosky 6.ZMYSEL™ - zaznamená bod varu v hrnci na indukčnej varnej doske, upozorní vás vizuálnym a akustickým signálom, bod varu udrží konštantný aj po pridaní jedla do vriacej vody a varí ho presne nastavený čas. Varná doska sa automaticky vypne po uplynutí nastaveného času.

Inteligentná technológia 6.ZMYSEL™ u indukčných varných dosiek garantuje maximálnu kontrolu varenia s úsporou až 20 % energie. Senzory pod povrchom dosky neustále kontrolujú prítomnosť a veľkosť hrnca, teplotu hrnca a presne snímajú, kedy voda dosiahne bod varu alebo kedy je hrniec prázdny, lebo voda vyvrela. Prostredníctvom unikátnej rýchlovarnej funkcii dosiahnete bod varu v rekordne krátkom čase (2l vody, 4 min.) a ušetríte až 30 % času oproti bežným rýchlovarným funkciám.
Inovatívne technológie zaradili indukčné varné dosky medzi spotrebiče „priateľské k životnému prostrediu“. Nové, užívateľsky jednoduché dotykové ovládanie s digitálnym displejom poskytuje úplnú kontrolu nad každou varnou zónou a ponúka nastavenie špeciálnych funkcii. Nastavenie výkonu varných zón, ako aj ich plynulú reguláciu, umožňuje dotyková stupnica výkonu kontrolovaná senzorom. Prepojenie dvoch varných zón pre Maxi Cook vytvorí dostatočne veľkú flexibilnú zónu na prípravu jedla vo veľkých oválnych a tvarovo netradičných varných nádobách. Varenie už nie je len príprava jedla. Volá po vášni a kreativite. Kombinuje v sebe štýl, bezpečnosť a precíznosť. Indukčné varné dosky Whirlpool sú tou najlepšou voľbou, nakoľko sa prispôsobia aj tým najnáročnejším kulinárom.

Viac informácií

Odsávače pár

Odsávače pár 6.ZMYSEL™ - sám vyhodnocuje stav ovzdušia, meria množstvo dymu, tepla a pár vychádzajúcich z varnej dosky, čomu prispôsobuje správny odsávací výkon a tým optimalizuje spotrebu energie.


Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre stenový alebo komínový odsávač z nehrdzavejúcej ocele so sklenenými aplikáciami, svoju kuchyňu obohatíte o kus nefalšovaného súčasného interiérového dizajnu. Tieto nové dekoratívne odsávače v sebe spájajú výkon tradičných odsávačov so svetelnými efektmi a inovačným dizajnom. Každý detail, dokonca aj úroveň hluku, bol navrhnutý tak, aby prispieval k vytváraniu príjemnej atmosféry.
Odsávače pár so 6. zmyslom sú vybavené senzormi, ktoré merajú množstvo dymu, tepla a pár vychádzajúcich z varnej dosky. Odsávač v režime 6.ZMYSEL™ automaticky vyhodnocuje všetky podnety, samočinne sa zapne, nastaví odsávací výkon a pri dosiahnutí optimálneho ovzdušia sa sám vypne. Pokiaľ vám viac vyhovuje manuálny režim, odsávač ponúka jednoduché a zrozumiteľné dotykové ovládanie. Všetky odsávače pár Whirlpool sú vhodné na odsávanie do komína alebo recirkuláciu.

Viac informácií
frame-scrollup