logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.
  • infografika
    Kompaktné spotrebiče
    Ponuku kompaktných spotrebičov Whirlpool dopĺňajú automatické vstavané kávovary a ohrevné zásuvky.

Plnoautomatický kávovar


Plnoautomatický kávovar je neodmysliteľnou súčasťou spotrebičov Whirlpool. Pripravíte ním kávu vynikajúcej chuti a intenzívnej vône a tiež aj pravé talianske espresso alebo krémové kapučíno, a to všetko vďaka dvojitému termoblokovaciemu systému a optimálnemu tlaku vody. Nádobka na mlieko, vodu a zásobník pre odkvap sú ľahko dostupné spredu. Spotrebič má aj oddelené zásobníky pre zrnkovú aj mletú kávu s nastavením jemnosti mletia zrnkovej kávy. Na elektronickom displeji sa okrem voľby jazyka dá nastaviť aj čas pre automatické zapnutie a vypnutie kávovaru, veľkosť dávky kávy, množstvo vody, dávkovanie horúcej vody pre prípravu čaju. Elektronický displej s dotykovým ovládaním informuje o automatickom preplachovaní a potrebe odvápnenia.

Plnoautomatický kávovar

Parná rúra


Parná rúra s technológiou 6. ZMYSEL™. Varenie v pare je najmodernejší spôsob zdravého varenia. Unikátna technológia 6. ZMYSEL™ varenie v pare riadi proces prípravy jedla v každom okamihu. Čas prípravy jedla sa skráti o 10-35% v závislosti od kategórie jedla. Para dokáže udržiavať jedlo teplé alebo ho ohrievať so zachovaním pôvodného tvaru, štruktúry a chuti. Senzory 6. ZMYSEL™ riadia vnútornú teplotu, teplotu vody v zásobníku a v presnom okamihu riadia vstrekovanie pary do dutiny rúry. Taktiež nepretržite kontrolujú hladinu vody v zásobníku a upozornia na potrebu jej doplnenia. Súčasťou parnej rúry je ventilátor s ohrievacím telesom pre teplovzdušné pečenie.

Parná rúra

Turbo rúra


Turbo rúra je priestorovo úsporná rúra, ktorá kombinuje tradičnú technológiu teplovzdušného pečenia s pridanou mikrovlnnou energiou, poskytujúc tak spotrebič „dva v jednom“, ktorý ušetrí až 50% času prípravy jedla. Taktiež ponúka viacúrovňové pečenie a široký výber auto-programov – rúre stačí zadať, aké jedlo chcete pripraviť a tá si sama vyberie ten správny postup.

Turbo rúra

Ohrevná zásuvka


Perfektnú kombináciu mikrovlnnej rúry a kávovaru s tradičnou rúrou zabezpečuje ohrevná zásuvka. Ohrevná zásuvka je vybavená ohrievacím telesom, s teplotou v rozsahu 40 - 80°C, prispôsobujúc sa potrebám zákazníka.

Ohrevná zásuvka

Sada produktov Kompaktné spotrebiče

Mikrovlnná rúra W11I MW161

  • Druh rúry: multifunkčná
cena: 819 €
detail
frame-scrollup