logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.

Tlačové správy

27.06.2014
Praktické a elegantné. Také sú aktuálne modely varných dosiek značky Whirlpool. Indukčné sklokeramické aj plynové dosky sú vybavené pokročilými funkciami, s ktorými bude varenie zábavou. Majú tiež predpoklad vytvoriť jedinečný dizajnový doplnok každej kuchyne. Prinášame vám tipy na najzaujímavejšie modely z našej aktuálnej ponuky.

Indukčné sklokeramické varné dosky

Aktuálne modely indukčných varných dosiek majú štandardný rozmer pre zabudovanie 56 x 49 cm a štyri nezávislé indukčné platne, z ktorých niektoré tvoria takzvanú flexi zónu. Veľmi rýchly a súčasne úsporný ohrev docielite vďaka funkcii Power Booster (pri maximálnom výkone sa hrniec zohreje na teplotu 630 °C už do 8 minút). K ďalším praktickým funkciám patrí napríklad časovač, ktorý slúži k nastaveniu dĺžky varenia s automatickým vypnutím, detská poistka umožňujúca uzamknutie ovládania či indikácia zostatkového tepla.

Strieborná indukčná varná doska ACM 808 BA/S

Doska zaujme na prvný pohľad najmä svojou elegantnou striebornou farbou a skosenými hranami na všetkých stranách. Vďaka svojmu špecifickému odtieňu sa hodí ku všetkým farebným prevedeniam ostatných spotrebičov v kuchyni. Dve platne tvoria flexi zónu, na ktorú je možné položiť jeden objemný hrniec či pekáč, alebo dva a viac menších hrncov súčasne, keďže umožňuje nastaviť rôzne stupne výkonu pre každý hrniec osobitne. Vďaka funkcií Eco Cook dosahuje maximálny výkon s ešte väčšou úsporou energie.

Indukčná doska ACM 847 WH v bielom prevedení

Indukčná sklokeramická doska v krásnom snehobielom prevedení je vybavená inteligentnou senzorovou technológiou 6. ZMYSELTM. Tá vás napríklad vizuálnym a akustickým signálom upozorní na bod varu vody v hrnci, pričom ju na konštantnej teplote udrží aj po pridaní jedla.

Okrem Flexi zóny môžete využiť aj MAXI zónu s priemerom až 280 mm pre varenie vo veľkých hrncoch. Jednoduché a veľmi intuitívne ovládanie pohybom prsta po varnej doske umožňuje funkcia Slider.

Indukčná varná doska ACM 828 LX s dvoma flexi zónami

Varná doska so šírkou 58 cm zaujme na prvný pohľad nielen efektnými postrannými lištami z nerezu, ktoré chránia pred jej poškodením, ale tiež duálnou Flexi zónou. Tá rozširuje možnosti varenia s pomocou hrncov rôznych veľkostí. Na oboch Flexi zónach je možné nastaviť rôznu teplotu. Doska ponúka tiež rýchly ohrev pomocou funkcie Power Booster, časovač, detskú poistku a ovládanie pomocou slideru.

Plynové varné dosky

Vybrané plynové varné dosky Whirlpool sú vybavené špeciálnou povrchovou úpravou iXeliumTM. Tento povrch je vyrobený nanotechnológiou a vytvára na doske ochrannú bariéru proti chemickému aj mechanickému pôsobeniu. Je zárukou maximálnej ochrany nerezového povrchu, zachovania jeho farebnosti, lesku a minimalizuje poškriabanie. Vďaka tomuto povrchu je aj čistenie a údržba dosky veľmi jednoduchá. Spoločnosť Whirlpool poskytuje na dosky s povrchom iXeliumTM záruku až 10 rokov proti zožltnutiu a korózii.

Plynová varná doska GMF 6422 IXL

Plynová doska GMF 6422 IXL s povrchom iXeliumTM má štyri plynové horáky, z toho jeden dvojkorunkový pre maximálny výkon. Horáky sú vybavené bezpečnostnými ventilmi a integrovaným elektrickým zapaľovaním. Liatinové mriežky uľahčujú pohyb nádob po doske.

staršie správy
frame-scrollup