Akcia Whirlpool - Rozmaznávajte seba a svoj domov

Táto akcia sa už skončila

Rozmaznávajte seba a svoj domov

Za každý zakúpený spotrebič, ktorý je zahrnutý do akcie, dostanete jeden darček. Čím viac spotrebičov Whirlpool kúpite, tým viac darčekov v hodnote až 3 000 Kč* si môžete vybrať.

*Darčeky v akcii majú rôznu hodnotu podľa typu, čiastka 100 Eur vr. DPH je maximálna hodnota, ktorú niektorých z darčekov dosahuje.

Viac ako 180 spotrebičov teraz s darčekom

Do našej kompletnej ponuky sme zaradili viac ako 180 spotrebičov Whirlpool zo všetkých kategórií. Môžete si tak užívať všetky najnovšie technológie pri varení, pečení, chladení, mrazení, praní, sušení alebo umývaní riadu a zároveň získať darček, ktorý vás bude rozmaznávať.

Spotrebiče zahrnuté do akcie sú rozdelené do dvoch kategórií - kategória 1 a kategória 2, pričom každá z nich má vlastnú hodnotu a ponuku darčekov.

Kategória 1 - darčeky v hodnote až 50 Eur*
Kategória 2 - darčeky v hodnote až 100 Eur*

Na nižšie uvedenom odkaze si môžete stiahnuť kompletný zoznam spotrebičov, ktoré sú zahrnuté do akcie Rozmaznávajte seba a svoj domov.

*Darčeky v akcii majú rôznu hodnotu podľa typu, čiastka 100 EUR vr. DPH je maximálna hodnota, ktorú niektorých z darčekov dosahuje.

Aké darčeky môžete získať?

Matějovský - bytový textil pre celú domácnosť

Matějovský - bytový textil pre celú domácnosť

Vďaka viac ako 30-ročným skúsenostiam v textilnej výrobe sa značka Matějovský stala neoddeliteľnou súčasťou českých a slovenských domácností. V online nákupnej galérii si môžete vybrať bytový textil pre celú domácnosť - prémiové uteráky a osušky, bavlnené utierky, vybavenie do detskej postieľky a širokú ponuku posteľnej bielizne.
V závislosti od kategórie spotrebiča si môžete vybrať:
Kategória 1 - darčeky v hodnote až 50 EUR*
Kategória 2 - darčeky v hodnote až 100 EUR*
Príslušenstvo Wpro

Príslušenstvo Wpro predlžuje životnosť spotrebičov

Príslušenstvo Wpro spoločnosti ponúka univerzálne produkty, ktoré sú vhodné na inštaláciu, prevádzku a údržbu domácich spotrebičov, ako aj na uspokojenie každodenných potrieb každej domácnosti.

Nižšie si môžete pozrieť rôzne balíky príslušenstva Wpro, ktoré môžete získať ako darček v hodnote až do 100 EUR* k vybraným spotrebičom.
* Hodnoty vychádzajú z oficiálnych cenníkov s odporúčanými maloobchodnými cenami vrátane DPH.

Zoznam príslušenstva v balíčkoch Wpro

Ak chcete požiadať o ďalšie informácie, pošlite nám správu prostredníctvom kontaktného formulára a vyberte položku Spotrebič.