La gamme complète W Collection

W Collection

W Collection sme vytvorili s ohľadom na jedinečný štýl našich zákazníkov. Každý spotrebič bol navrhnutý tak, aby bol elegantný a moderný z každého uhla pohľadu a aby sa neuspokojil s ničím menším ako s dokonalosťou.

Four encastrable W Collection

Varenie a pečenie

W Collection je ucelený rad domácich spotrebičov, ktoré zmenia spôsob vášho života v domácnosti. Ide o dokonalú kombináciu špičkového dizajnu a najnovších technológií spoločnosti Whirlpool, ktorá ponúka sofistikovanejšie a citlivejšie prepojenie medzi vaším domovom a vaším životom.
Réfrigérateur-congélateur W Collection

Chladenie a zmrazovanie

Nový rad chladničiek je vybavený inteligentnou technológiou, ktorá optimalizuje uchovávanie potravín a udržiava ich dlhšie čerstvé tým najprirodzenejším spôsobom.
Lave-vaisselle W Collection

Umývanie riadu

Nové umývačky riadu Whirlpool sa môžu pochváliť inovatívnym prémiovým dizajnom a vysoko kvalitnými komponentmi. Jednoduchý, priamočiary estetický vzhľad vytvára dokonalú kombináciu praktického a elegantného dizajnu.
Okap wertykalny i płyta indukcyjna z czarnej stali nierdzewnej z dotykowym wyświetlaczem

Black Fiber

Nový povrch a nová farba. Tmavá kuchyňa so spotrebičmi z čiernej nehrdzavejúcej ocele s jedinečným útulným vzhľadom inšpirovaným prírodou. Iný, inovatívny a úplne prekvapivý.