Skvelé darčeky: produkty starostlivosti o domácnosť od obľúbených značiek

V tejto akcii je zaradených 300 spotrebičov Whirlpool zo všetkých kategórií. Vybrať si môžete zo skutočne širokej ponuky nových pomocníkov na pečenie, varenie, skladovanie potravín alebo pranie, sušenie či umývanie riadu.

Čakajú na Vás nielen praktické technológie spotrebičov Whirlpool, ale aj skvelé a praktické balíčky produktov určených na starostlivosť o domácnosť značiek Ambi Pur, Ariel, Jar, Lenor a Mr. Proper.

 

Spotrebiče zahrnuté do akcie sú rozdelené do dvoch kategórií!* – Kategória 1 a Kategória 2, z ktorých každé prislúcha vlastná hodnota a ponuka darčekov.

- Kategória 1: darčeky v hodnote až 81 EUR.
- Kategória 2: darčeky v hodnote až 176 EUR.

 

Darčeky sú k dispozícii do vyčerpania skladových zásob.

Na odkaze nižšie si môžete prezrieť kompletný zoznam spotrebičov, ktoré sú do akcie zaradené. Zároveň tu nájdete informáciu, z akej kategórie darčekov môžete pri kúpe daného modelu vyberať a či sa naň vzťahuje Extra darček.

* Ceny všetkých darčekov sú kumulovanou hodnotou produktov značiek spoločnosti P&G, z ktorých sú jednotlivé balíčky zostavené. Ceny vychádzajú z oficiálnych cenníkov produktov spoločnosti P&G a jedná sa o tzv. doporučené regálové ceny vrátane DPH. Maximálna cena balíčkov je vždy na eura zaokrúhlená cena najhodnotnejšieho balíčka v kategórii. Detailné informácie budú dostupné na webe www.whirlpool.sk so spustením akcie. Všetky darčeky sú k dispozícii iba do vydania zásob a organizátor si vyhradzuje právo ponuku darčekov meniť, upravovať, alebo nahrádzať inými.
Darčeky Kategórie 1

Darčeky Kategórie 1

Vybrať možno jeden z dvoch balíčkov - FRESH a HOME.

Praktický balíček FRESH obsahuje produkty obľúbených značiek Jar, Lenor, Ambi Pur a Ariel, ktoré prinášajú závan sviežej vône do Vašej domácnosti, či už pri praní bielizne alebo osviežení vzduchu. Pomocníkom na každý deň sú tablety na umývanie riadu.
Balíček má hodnotu 65 EUR.

Balíček HOME prináša Vašej domácnosti čistotu do každej miestnosti. Značky Ariel a Lenor pomôžu s dokonale vypraným a voňavým prádlom, Jar je extra výkonný pomocník na umývanie riadu, Mr. Proper zaistí dokonalý lesk rôznych povrchov.
Balíček má hodnotu 81 EUR.
Darčeky Kategórie 2

Darčeky Kategórie 2

Na výber z dvoch balíčkov - FLORAL a MEGA.

Balíček FLORAL prináša do Vašej domácnosti kvetinovú vôňu a žiarivú čistotu. Kombinuje praktických pomocníkov na pranie bielizne značky Ariel a Lenor, Jar na umývanie riadu a zároveň aj obľúbené produkty Ambi Pur pre príjemnú vôňu kúpeľne, domácnosti alebo automobilu.
Balíček má hodnotu 97 EUR.

Balíček MEGA Vám zaistí veľkú zásobu skvelých pomocníkov na upratovanie, pranie bielizne alebo umývanie riadu. Kombinácia pracích prostriedkov Ariel a Lenor, extra účinných tabliet do umývačky obľúbenej značky Jar alebo čistiacich prostriedkov Mr. Proper zaistí tú najlepšiu starostlivosť a príjemnú vôňu.
Balíček má hodnotu 176 EUR.

Ak chcete požiadať o ďalšie informácie, pošlite nám správu na e-mail promoakcie@whirlpool.sk.