Nové práčky Whirlpool FreshCare+ s parnými funkciami

Nové práčky Whirlpool Freshcare+ s funkciou pary

Udržujú oblečenie v bubne čerstvé, aj keď ho zabudnete vyložiť.

Přehrát video Přehrát video
Čisté oblečenie v práčke Whirlpool FreshCare+

Nové práčky Whirlpool Freshcare+ s funkciou pary

Vďaka technológii FreshCare+ zostane vaše oblečenie svieže ešte mnoho hodín po skončení pracieho cyklu*. Pôsobenie pary a jemné pohyby bubna zabraňujú šíreniu nepríjemných pachov a tvorbe záhybov na tkaninách.
* Funkcia FreshCare+ potláča hlavné zdroje nepríjemných pachov v bubne práčky až 6 hodín po praní. Nevzťahuje sa na programy pre jemné tkaniny a prikrývky.
Čisté oblečenie v práčke Whirlpool FreshCare+

SteamRefresh

Samostatný parný program na osvieženie suchej bielizne - napríklad oblečenia, ktoré bolo dlho skladované a hoci je čisté, môže zapáchať zatuchlinou alebo cigaretovým dymom či výparmi z vyprážania. Funkcia Steam Refresh odstraňuje nepríjemné pachy a tiež zmäkčuje a vyrovnáva vlákna, takže vaša bielizeň bude nielen sviežejšia, ale aj lepšie vyzerať. To všetko s použitím minimálneho množstva vody a v rekordnom čase 20 minút.
Práčka Whirlpool FreshCare+ s Funkciou Steam Refresh

SteamHygiene

Keď je aktivovaná funkcia Steam Hygiene, do bubna sa počas pracieho cyklu (medzi fázami predpierania a hlavného prania) na 20 minút privádza para s teplotou 70-80 °C. Tým sa odstráni až 99,9 % najbežnejších baktérií*. Je obzvlášť vhodná pre ľudí s citlivou pokožkou a uľahčuje následné žehlenie bielizne.
* testované spoločnosťou Allergy UK na bavlne 40 °C, syntetike 40 °C a posteľnej bielizni 60 °C s aktivovanou parou.
Přehrát video Přehrát video
Ďalšie funkcie

SoftMove

Soft Move je inovatívny systém 6 špeciálnych otáčok bubna počas pracieho cyklu. Poskytuje najlepšie výsledky prania a vynikajúcu starostlivosť pre každý typ tkaniny.

Clean+

Funkcia Clean+ umožňuje prispôsobiť prací cyklus stupňu znečistenia vášho oblečenia. Môžete si vybrať z 3 úrovní znečistenia tkaniny, aby ste zabezpečili dôkladné vypranie oblečenia.

SenseInverter Motor

Tento špeciálny bezkartáčový motor pracuje veľmi efektívne, pričom šetrí až 30 % elektrickej energie, minimalizuje hluk a dosahuje najlepšie výsledky umývania.
Lave-linge Whirlpool Supreme Silence et Dash

Du 1er octobre 2021 au 31 janvier 2022 inclus

6 mois de lessive Dash offerts

Achetez un lave-linge, une lavante-séchante ou un toploader Whirlpool et recevez 6 mois de lessive Dash gratuits.*
*Lisez les conditions