Smart klimatizácia Whirlpool

Klimatizácia Smart Air

Ovládajte klimatizáciu kedykoľvek a odkiaľkoľvek iba hlasom pomocou služby Google Assistant.

Google je ochranná známka spoločnosti Google LLC.
6TH SENSE Live

6TH SENSE Live

Pomocou inovatívnej aplikácie 6th Sense Live môžete ovládať všetky funkcie klimatizácie odkiaľkoľvek a kedykoľvek počas dňa. Klimatizáciu možno inteligentne spravovať spolu s ďalšími pripojenými spotrebičmi Whirlpool.

Vďaka signálu Wi-Fi vám aplikácia umožňuje na diaľku ovládať teplotu a vlhkosť vo vašej domácnosti, optimalizovať spotrebu energie a šetriť účty za elektrinu.
Smart klimatizácia Whirlpool s hlasovým ovládaním

Na spustenie stačí povedať "OK Google".

Požiadajte asistenta Google, aby ovládal klimatizáciu tým najprirodzenejším spôsobom. Vďaka špičkovej technológii Whirlpool a asistentovi Google môžete pripojiť svoju delenú klimatizáciu ku všetkým zariadeniam s podporou asistenta Google, zapnúť klimatizáciu, nastaviť výkyv a zmeniť teplotu len pomocou hlasu.

Intuitívne, elegantné, prepojené

Inovatívne klimatizácie Whirlpool boli navrhnuté tak, aby vďaka bezchybnému a špičkovému dizajnu vždy zabezpečili dokonalé prostredie v každej miestnosti, a to z hľadiska teploty aj štýlu.

Klimatizácia Whirlpool s nočným programom 4 Ages Sleep Mode

4 Ages Sleep Mode

Spite ako dieťa, v každom veku.
Režim 4 Ages Sleep Mode vám umožní zaručiť hlboký, jemný a pokojný spánok pre celú rodinu, stačí si vybrať zo 4 prednastavených nočných programov rozdelených podľa veku.
klimatizácia Whirlpool s chladením 4D Xpert airflow

4D Xpert Airflow

Chladenie vo všetkých smeroch.
Pokročilý systém, ktorý poskytuje štyri rôzne smery výstupu vzduchu pre rovnomernejšiu distribúciu vzduchu v celej miestnosti.
Funkcia Jet

Funkcia Jet

Super chladenie len za 10 minút*.
Niekedy potrebujete rýchlo ochladiť miestnosť. S funkciou Jet môžete znížiť teplotu o 5 °C len za 10 minút*.
*Testovacie podmienky: vnútorná teplota 30 °C so 40 % vlhkosťou, vonkajšia teplota 33 °C so 40 % vlhkosťou. Invertor, testovacia plocha 12K BTU 21 m2, testovacia plocha 18K BTU 26 m2.
ĎALŠIE VÝHODY

A+++ a ekologický plyn

Vyššiu energetickú účinnosť zabezpečuje aj trieda A+++, ktorá umožňuje nižší vplyv na náklady. Nová generácia chladiaceho plynu R32 je mimoriadne energeticky účinná a šetrná k životnému prostrediu, pričom má menší vplyv na globálne otepľovanie.

AroundU

Čerstvý vzduch všade okolo vás. Snímač zabudovaný v diaľkovom ovládači monitoruje teplotu v okolí, nielen v mieste, kde sa nachádza vnútorná jednotka, čím pomáha zabezpečiť rovnomernú teplotu v miestnosti.

Reverzibilnosť

Sortiment splitových klimatizácií je vybavený tepelným čerpadlom, ktoré zabezpečuje dokonalú teplotu v každom ročnom období a maximálny komfort aj v zime.

Silent Mode

Tichý režim znižuje hladinu hluku v porovnaní so štandardným režimom až na 19 dBA pre pokojný spánok.

DIM

Vďaka funkcii Dim sa panel LED v noci vypne, aby nerušil váš spánok.