Nová indukčná varná doska i100 s technológiou CleanProtectTM

Nová indukčná varná doska i100 s technológiou CleanProtectTM

Najjednoduchšie čistenie* varnej dosky len pomocou vody.

*V porovnaní s indukčnými varnými doskami Whirlpool bez povrchovej úpravy.

Ušetrite si stres z nepríjemného čistenia

Vyčistite všetko bez zbytočného stresu s trochou vody.
Zachovajte si dlhodobo lesklý povrch bez nutnosti použitia špeciálnych nástrojov alebo čistiacich prostriedkov!

Chráňte varnú dosku a zároveň našu planétu

Chráňte varnú dosku a zároveň našu planétu

Vedeli ste, že vďaka CleanProtect™ môžete ušetriž až 5 fliaš odmasťovacieho prípravku?
*Úspora vypočívaná za obdobie 1 roka pri použití 11,4 ml odmasťovacieho prípravku (zodpovedá 6 sprejom) 8krát týždenne, objem fľaše 750 ml.

Užívajte si varenie

S technológiou 6. ZMYSEL je ideálne varenie o intuiícii. Vďaka 5 špeciálnym prednastaveným funkciám už nie je problém nastaviť správny stupeň ohrevu. Stačí zvoliť program - udržiavanie v teple, rozpúšťanie, dusenie, varenie - a varná doska automaticky nastaví najlepšiu úroveň výkonu pre požadovaný spôsob varenia.

Udržiavanie v teploe
Rozpúšťanie
Dusenie
Varenie
#
 • Udržiavanie v teploe

  Udržiavajte jedlo teplé jediným dotykom. Funkcia Udržiavanie v teple udržiava ideálnu teplotu jedla po ukončení fázy varenia bez rizika pripálenia.

#
 • Rozpúšťanie

  Všetky potrebné ingrediencie získate jediným kliknutím. Funkcia rozpúšťania privádza chúlostivé potraviny, ako sú čokoláda a maslo, na ideálnu teplotu pre roztavenie, čím minimalizuje pripaľovanie.

#
 • Dusenie

  Pomalé varenie bez pripaľovania. Funkcia Dusenie sa postará o pomalé varenie jedál. Tekutiny sa tak pomaly odparujú, jedlo zostáva šťavnaté a neprichádza k jeho pripáleniu.

#
 • Varenie

  Dajte variť vodu a udržiavajte ju v bode varu. Funkcia varenia má všetko pod kontrolou, účinne ohrieva vodu a zároveň zabraňuje jej vytečeniu a plytvaniu energií.

Spájanie varných zón podľa Vašich predstáv

Connexion Zone
FlexiCook
FlexiSide
ChefControl
#
 • Connexion Zone

  Ideálny priestor pre hrnce a panvice akejkoľvek veľkosti..
  Dve nezávislé varné zóny, ktoré je možné ľahko prepojiť a umiestniť tak väčší riad.

#
 • FlexiCook

  Umožňuje flexibilné využitie priestoru, ktorý vzniká kombináciou dvoch varnýhc zón s rovnakou úrovňou ohrevu. Flexi zóna zostáva aktívna pohybom hrnca v tejto oblasti a to bez ohľadu na to, či je zakrytá celá alebo len sčasti.

#
 • FlexiSide

  Maximalizuje priestor a vytvára rovnomerné rozloženie tepla vďaka 4 induktorom. Varné zóny je možné použiť samostatne alebo ich vertikálne prepojiť, takže panvice je možné umiestniť kamkoľvek na varnej doske.

#
 • ChefControl

  Rozdeľuje varnú dosku na 3 rôzne tepelné zóny a automaticky ich aktivuje v závislosti od polohy hrnca. Hrnce je možné presúvať z jednej zóny do druhej, takže jedlá je možné variť pri rôznych teplotách: celý cyklus varenia, od vysokej po nízku teplotu, jednoducho posunutím hrnca po povrchu.

Ostatné funkcie

PowerManagement

Úplná flexibilita v oblasti spotreby: je možné nastaviť požadovaný maximálny výkon výberom jednej zo štyroch existujúcich úrovní: 2,5 kW, 4,0 kW, 6,0 kW alebo 7,2 kW. Varná doska automaticky rozdeľuje ohrev do všetkých varných zón, pričom vždy rešpektuje nastavený limit.

Direct mapping & Direct access

Nové používateľské rozhranie uľahčuje interakciu s varnou doskou viac než kedykoľvek predtým. Prirodzene mapuje varné zóny a ponúka prehľadné ovládanie každej zóny. A vďaka priamemu prístupu k úrovniam výkonu je varná doska ešte inteligentnejšia.

Navrhnutá tak, aby bola v bola v súlade s každou kuchyňou

Dizajn novej indukčnej varnej dosky Whirlpool bol optimalizovaný tak, aby bol v súlade s každou kuchyňou. Nevyžaduje žiadny priestor navyše pre prednú ventiláciu, vďaka čomu nedochádza k obmedzeniu estetiky.
Vďaka konštrukcii s nulovými medzerami je sklo položené priamo na pracovnej doske, a to aj na tých najtenších.
Minimálna potrebná hrúbka pracovnej dosky je v skutočnosti 12 mm bez rúry alebo 28 mm s rúrou.
A bez akýchkoľvek úprav alebo zmien sa bez námahy zasunie do výrezu pre plynovú varnú dosku 60 a 65 cm*.
Výsledkom je bezproblémová a vynikajúca inštalácia.

*Valid for 60-65 induction hobs on 480x560 gas hob cut-out.