Nové voľne stojace umývačky MaxiSpace

Nové voľne stojace umývačky MaxiSpace

O 10% viac miesta, aby ste mohli uložiť všetok riad.

Extra priestor a flexibilita

Vďaka priestoru väčšiemu o 10 %*, do ktorého sa zmestia aj väčšie predmety, vám v dreze už nič neostane. Pokročilé technológie navyše zabezpečia vynikajúce výsledky z hľadiska umývania a úspory zdrojov: nová umývačka je k dispozícii aj v energetickej triede B, ktorá ušetrí viac než 15% energie v porovnaní s triedou C:

*Porovnanie medzi modelmi umývačiek riadu Whirlpool so štandardným vnútorným priestorom a modelmi umývačiek riadu Whirlpool s priestorom MaxiSpace. Extra priestor sa vzťahuje na zväčšenú celkovú ukladaciu plochu medzi tromi zásuvkami.
Viac priestoru s MaxiSpace

Viac priestoru s MaxiSpace

Väčši vnútorný priestor ponúka o 10% miesta navyše*, aby ste mohli do spodného koša vložiť taniere na pizzu s priemerom až 32 cm** a do prostredného koša dezerné taniere s priemerom až 19 cm, všetko naraz.
*Porovnanie medzi modelmi umývačiek riadu Whirlpool so štandardným vnútorným priestorom a modelmi umývačiek riadu Whirlpool s priestorom MaxiSpace. Extra priestor sa vzťahuje na zväčšenú celkovú ukladaciu plochu medzi tromi zásuvkami.
**V donom koši je možné umiestniť taniere až s priemerom 32 cm s hĺbkou až 2 cm. Prostredná zásuvka musí byť v hornej polohe.
Flexibilná príborová zásuvka

Flexibilná príborová zásuvka

Flexibilná priborová zásuvka poskytuje priestor pre všetky vaše príbory a zároveň umožňuje ukladanie väčších predmetov do prostredného regálu pri zasunutí jednej zo strán zásuvky. Naloženie umývačky tak budeš vždy jednoduché.

AutoProgram s technológiou 6. ZMYSEL

3 automatické programy (Zmiešaný, Rýchly, Intenzívny) využívajúce unikátnu technológiu 6. ZMYSEL, ktorá rozpozná veľkosť náplne a úroveň znečistenia a inteligentne prispôsobí nastavenie cyklu a programu, čím ušetrí až 40%* vody a energie.

*Interne testované porovnaním najmenej intenzívneho a najintenzívnejšieho vykonania cyklus. Výsledky úspory sa vzťahujú na program AutoMixed. Pri ostatných programoch boli dosiahnuté rozdielne úrovne úspor.
Objavte technológiu PowerClean Pro

Objavte technológiu PowerClean Pro

O 60%* výkonnejšie vodné trysky umiestnené v spodnom koši, ktoré je možné aktivvoať pre zvýšenie výkonu umývania a zaistiť tak dokonale čistý riad bez predumývania. Rovnako optimalizuje umiestnenie riadu a poskytuje o 30%** priestoru navyše v spodnom koši.
*Percento vypočítané oproti výkonu vody v cykle bez aktivovanej voľby PowerClean.
**Percento vypočítané oproti náplni pri modeloch z rovnakého radu Whirlpool bez PowerClean.
Vysušte riad efektívne vďaka NaturalDry

Vysušte riad efektívne vďaka NaturalDry

Špeciálny systém, ktorý na konci cyklu automaticky otvorí dvere a prirodzene dosuší riad, zaručuje až 99%* výkon sušenia a až 40%** usporu energie.
*Na základe priemerného výkonu sušenia vstavanej umývačky Whirlpool s 3 zásuvkami a funkciou NaturalDry pri kombinovanej náplni, ktorá zahŕňa plasty, sklo, oceľ, a porcelán, a v porovnaní so vstavanou umývačkou Whirlpool s 3 zásuvkami bez funkcie NaturalDry. Výsledky sušenia sa môžu líšiť v závislosti od modelu a náplne.
**Percento úspory energie vypočítané v porovnaní s deaktivovanou možnosťou NaturalDry pre program Eco.
Ostatné funkcie

Intuitívne používateľské rozhranie

Vďaka ovládaciemu panelu novej umývačky riadu Whirpool je jej používanie intuitívnejšie než kedykoľvek predtým: zvoľte preferovaný cyklus/voľbu a na displeji si zobrazte podrobné informácie o funkciách a programoch.

Nový koľajničkový systém

Nová konštrukcia dna vnútorného priestoru, dverí a koliesok spodného koša zaisťujú jeho plynulejší pohyb a jeho ľahké používanie. A to aj v prípade, ak sú v spodnom koši ťažké riady a panvice.

Tichý režim / Voľba Silent

Špecifická voľba funkcie vďaka ktorej umývačka riadu umyje riad v tichu: vibrácie a hluk sú znížené až o -3 dBa.
*Interné testovanie porovnávajúce úroveň hluku umývacieho cyklu s aktivovanou funkciou silent a bez nej. Zníženie hluku sa pohybuje v rozmedzí 1dBa až 3 dBa v závislosti od zvoleného cyklu.