Nové práčky Whirlpool FreshCare+ s funkciou pary

Nové práčky Whirlpool FreshCare+ s funkciou pary

Udržujú oblečenie v bubne čerstvé, aj keď ho zabudnete vyložiť.

*FreshCare+ potláča hlavné zdroje nepríjemných pachov v bubne práčky až 6 hodín po praní. Nevzťahuje sa na programy pre jemné tkaniny a prikrývky.
Čisté oblečenie v práčke Whirlpool FreshCare+

Funkcia pary na práčkach Whirlpool FreshCare+

Vďaka technológii FreshCare+ zostane vaše oblečenie svieže ešte mnoho hodín po skončení pracieho cyklu*. Pôsobenie pary a jemné pohyby bubna zabraňujú šíreniu nepríjemných pachov a tvorbe záhybov na tkaninách.
*Funkcia FreshCare+ potláča hlavné zdroje nepríjemných pachov v bubne práčky až 6 hodín po praní. Nevzťahuje sa na programy pre jemné tkaniny a prikrývky.
Čisté oblečenie v práčke Whirlpool FreshCare+

Steam Refresh

Samostatný parný program na osvieženie suchej bielizne - napríklad oblečenia, ktoré bolo dlho skladované a hoci je čisté, môže zapáchať zatuchlinou alebo cigaretovým dymom či výparmi z vyprážania. Funkcia Steam Refresh odstraňuje nepríjemné pachy a tiež zmäkčuje a vyrovnáva vlákna, takže vaša bielizeň bude nielen sviežejšia, ale aj lepšie vyzerať. To všetko s použitím minimálneho množstva vody a v rekordnom čase 20 minút.
Pračky Whirlpool FreshCare+ s funkcí Steam Hygiene

Steam Hygiene

Keď je aktivovaná funkcia Steam Hygiene, do bubna sa počas pracieho cyklu (medzi fázami predpierania a hlavného prania) na 20 minút privádza para s teplotou 70-80 °C. Tým sa odstráni až 99,9 % najbežnejších baktérií*. Je obzvlášť vhodná pre ľudí s citlivou pokožkou a uľahčuje následné žehlenie bielizne.
*Testované spoločnosťou Allergy UK na bavlne 40 °C, syntetike 40 °C a posteľnej bielizni 60 °C s aktivovanou parou.
Ďalšie funkcie

SoftMove

Soft Move je inovatívny systém 6 špeciálnych otáčok bubna počas pracieho cyklu. Poskytuje najlepšie výsledky prania a vynikajúcu starostlivosť pre každý typ tkaniny.

Clean+

Funkcia Clean+ umožňuje prispôsobiť prací cyklus stupňu znečistenia vášho oblečenia. Môžete si vybrať z 3 úrovní znečistenia tkaniny, aby ste zabezpečili dôkladné vypranie oblečenia.

SenseInverter Motor

Tento špeciálny bezkartáčový motor pracuje veľmi efektívne, pričom šetrí až 30 % elektrickej energie, minimalizuje hluk a dosahuje najlepšie výsledky umývania.