Tichá práčka Supreme Silence

Práčka Supreme Silence

Najtichšia práčka na trhu*. Mimoriadne úsporná.

* V kategórii voľne stojacich práčok s kapacitou 8 kg, 1400 a viac otáčkami. Porovnanie s úrovňou hlučnosti odstreďovania, ktoré deklarujú výrobcovia. Odkazuje na model W6X W845WB EE. Zdroj: dáta GFK 06/2022
Supreme Silence: najtichšia práčka na trhu

Zen Motor

Najtichšia práčka na trhu*.

Dokonalé výsledky prania už nemusia rušiť pokoj vášho domova. Nové práčky Supreme Silence od spoločnosti Whirlpool sú vybavené špeciálnym motorom a robustnou konštrukciou, ktorá zakaždým zabezpečí tichú prevádzku.

Vďaka maximálnej hlučnosti odstreďovania len 65 dBA môžete práčku spustiť kedykoľvek počas dňa bez toho, aby vás rušila zbytočným hlukom.
* V kategórii voľne stojacich práčok s kapacitou 8 kg, 1400 a viac otáčkami. Porovnanie s úrovňou hlučnosti odstreďovania, ktoré deklarujú výrobcovia. Odkazuje na model W6X W845WB EE. Zdroj: dáta GFK 06/2022
Špeciálna konštrukcia práčky Supreme Silence

Navrhnuté na čo najtichšie pranie

Bočné panely a kryt Zen

Nová práčka Whirlpool je vybavená bočnými panelmi Zen, ktorých špeciálny dizajn minimalizuje vibrácie počas odstreďovania a zabraňuje šíreniu hluku. Panely sú spojené do robustnej jednodielnej skrine v tvare U, aby sa ešte viac zvýšila stabilita stroja a znížila hladina hluku.
Spiaca žena Čistá posteľná bielizeň Tichá práčka Supreme Silence

Zmiešaný program | Super tichý

V noci alebo keď sa potrebujete sústrediť alebo si oddýchnuť.

Je navrhnutá tak, aby vás podporovala počas celého dňa pomocou programu, ktorý udržiava úroveň hluku pod 60 dBA počas celého cyklu. Vďaka nízkej hladine hluku je to ideálny cyklus na akúkoľvek dobu: keď pracujete, keď si potrebujete oddýchnuť, alebo dokonca keď spíte.

Špičková technológia poskytuje maximálnu úsporu elektrickej energie, vody a pracieho prostriedku.

Šetrite peniaze a starajte sa o životné prostredie bez zbytočnej námahy. S práčkou Whirlpool Supreme Silence je to možné - vďaka pokročilej technológii a špeciálnym senzorom, ktoré automaticky upravujú spotrebu energie, pracieho prostriedku a vody.

Tichá Práčka Supreme Silence s technológiou 6. ZMYSEL

Technológia 6. ZMYSEL

Pri každodennom praní je dôležitá úspora energie. Práčka Whirlpool Supreme Silence zaručuje vždy maximálnu účinnosť vďaka technológii 6. ZMYSEL. Táto pokročilá technológia prispôsobuje spotrebu energie aktuálnej náplni a zabezpečuje najlepší prací výkon s veľkou úsporou: až o 45 %* nižšia spotreba energie pri každom cykle.
* Testované na programoch Plná dávka 45 min, Bavlna, Zmiešaná bielizeň a ECO 40-60 s a bez technológie WaterSave a 6. ZMYSEL
Tichá práčka Supreme Silence s technológiou AutoDose

Systém AutoDose

Úspora pracieho prostriedku pri každom pracom cykle je dôležitá: pre vás, vaše oblečenie aj pre planétu. Preto je vaša nová práčka Whirlpool vybavená systémom automatického dávkovania AutoDose, ktorý pri každom praní ušetrí až 30 %* pracieho prostriedku bez nutnosti dopĺňania až počas 26 pracích cyklov**. Správne dávkovanie pracieho prostriedku tiež pomáha chrániť tkaniny.
**V porovnaní s odporúčaným dávkovaním väčšiny komerčne dostupných (koncentrovaných) tekutých pracích prostriedkov.

**Pri použití nádrže na tekutý prací prostriedok s náplňou 5 kg (normatívna náplň, program prania bavlny podľa IEC 60456) a štvornásobnou koncentráciou pracieho prostriedku (Mid 20 < ml < 35).
Tichá práčka Supreme Silence s technológiou WaterSave

Technológia WaterSave

Úspora až 59 %* vody pri každom cykle má význam. Nová práčka Whirlpool Supreme Silence nikdy nespotrebuje viac vody, ako je potrebné, a zakaždým tak prináša pozoruhodnú úsporu. Táto pokročilá technológia, ktorá prispôsobuje množstvo vody náplni a strieka ju priamo na oblečenie z hornej trysky, zvyšuje výsledky čistenia pri zachovaní účinnosti.
* Testované na programoch Plná dávka 45 min, Bavlna, Zmiešaná bielizeň a ECO 40-60 s a bez technológie WaterSave a 6. ZMYSEL

Para 3v1 pre maximálnu sviežosť a hygienu

Je čas prijať novú koncepciu čistoty: jemnú, ale dôkladnú a účinnú. Je čas spoznať silu pary - je taká jemná k vášmu oblečeniu, že chráni každé vlákno, a zároveň taká účinná pre dokonalú hygienu. Práčka Whirlpool Supreme Silence má množstvo parných funkcií, ktoré splnia všetky očakávania a potreby.

FreshCare+
SteamRefresh
SteamHygiene
Tichá práčka Supreme Silence s technológiou FreshCare+
 • 100% ČERSTVOSŤ, AJ KEĎ ZABUDNETE OBLEČENIE VYBRAŤ

  Už nemusíte vykladať práčku hneď po skončení cyklu, aby ste zabránili zápachu a pokrčeniu. FreshCare+ sa postará o oboje. Na konci pracieho cyklu Supreme Silence udržiava vaše oblečenie svieže vďaka jemným pohybom bubna a prúdu pary, ktorý do bubna vniká. Tieto činnosti udržia vaše oblečenie v práčke svieže až 6 hodín po skončení cyklu a zabránia tak šíreniu hlavných zdrojov nepríjemných pachov. Udržujú vaše oblečenie svieže bez potreby ďalšieho cyklu prania alebo namáčania.

SteamRefresh Zoznam funkcií práčky Supreme Silence
 • ZABUDNITE NA NEPRÍJEMNÝ ZÁPACH A ZÁHYBY UŽ ZA 20 MINÚT.

  Využite špeciálny program, ktorý osvieži ľahko obnosené alebo zatuchnuté oblečenie z vášho šatníka bez prania. Práčka vytvára prúd pary, ktorý preniká hlboko do vlákien a odstraňuje nepríjemné pachy, uvoľňuje vlákna a vyhladzuje záhyby. Cyklus Steam Refresh spotrebuje menej ako dva poháre vody a trvá len 20 minút.

Tichá Práčka Supreme Silence Čisté uteráky
 • ZABUDNITE NA BAKTÉRIE.

  Hygienicky čistá bielizeň? Žiadny problém! Keď aktivujete funkciu Steam Hygiene, vaša bielizeň sa na konci každého cyklu vydezinfikuje horúcim prúdom pary. Para s teplotou 70 °C - 80 °C naplní bubon práčky na 30 minút a neutralizuje až 99,9 % baktérie a vírusy* bez použitia chemikálií - účinne a prirodzene.

  * Testované spoločnosťou Allergy UK