Rúra 6. ZMYSEL v dizajne Absolut

Rúra v dizajne Absolute s technológiou 6. ZMYSEL

Keď sa vynikajúce výsledky varenia spájajú s jednoduchosťou.

Delikátne jedlo z rúry 6. ZMYSEL v dizajne Absolut

Funkcia pre každý z vašich receptov.

Zažite nevídanú flexibilitu varenia. Pomocou gombíka 6. ZMYSEL môžete nastaviť správnu funkciu pre 6 najčastejšie používaných typov pečenia, takže môžete zakaždým s istotou pripraviť dokonalé recepty.
Cook 3

Cook 3

Varte až 3 rôzne jedlá naraz bez miešania chutí a vôní.
Systém Ready2Cook rúra 6. ZMYSEL v dizajne Absolut

Bezkonkurenčná úspora energie a času.

Vďaka špeciálnemu systému Ready2Cook, ktorý zakaždým zabezpečí dokonalé výsledky, už nemusíte nič predhrievať. Ušetríte čas a až 20 % energie*.
*V porovnaní s priemernou spotrebou energie podobnej rúry Whirlpool v energetickej triede A.
Moderná rúra 6. ZMYSEL v dizajne Absolut

Absolútny dizajn pre absolútnu krásu.

Vychutnajte si zážitok z našej kolekcie Absolute, ktorá vám ponúka intuitívne ovládanie prostredníctvom rozhrania 6. ZMYSEL Jewel, povrch bez škvŕn s ochranou proti odtlačkom prstov. Krásny dizajn, ktorý dokonale ladí s ostatnými spotrebičmi z kolekcie Absolute.
Ďalšie funkcie

Plynulé posúvanie.

Plne výsuvné police uľahčujú varenie. Zlepšila sa stabilita roštov aj ich konštrukcia. Dokonca aj rošty boli úplne prepracované, aby vám ponúkli lepší výkon. Plech na pečenie je najhlbší na trhu a je ideálny na rôzne recepty.

Pyrolytické čistenie*

Čistenie v jednom kroku: pyrolýza používa vysokú teplotu na odstránenie zbytkov potravín ich spálením na popol, ktorý sa ľahko odstráni handričkou. Dvierka so 4 izolačnými sklami zaručujú nízku vonkajšiu teplotu pre väčšiu bezpečnosť. *u vybraných modelov

Viac priestoru, viac kreativity.

Kapacita 65 litrov vám umožní pripraviť viacero jedál naraz. Využite väčšiu flexibilitu, pretože regály môžete umiestniť na päť rôznych úrovní. Každá časť rúry je špeciálne navrhnutá pre rôzne pokrmy.

Bezhlučné zatváranie dverí.

So systémom Soft Closing bude vaša kuchyňa ešte tichšia. Špeciálny mechanizmus vo dverách zabraňuje hluku pri zatváraní dverí.