Space400 vstavaná chladnička Total No Frost so šírkou 70 cm

Space400 vstavaná chladnička Total No Frost so šírkou 70 cm

Najväčšia kapacita vo svojej kategórii*, pre jednoduché skladovanie potravín.

* Na základe celkovej čistej kapacity deklarovanej konkurenčnými výrobcami v segmente vstavaných chladničiek s mrazničkou No Frost a vzťahujúcej sa na všetky modely s celkovou čistou kapacitou 394 litrov predávaných pod značkami : Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht.
Najväčšia kapacita vo svojej kategórii*

Najväčšia kapacita vo svojej kategórii*

Naplňte chladničku, odľahčite svoju myseľ: získajte o 50 % viac priestoru** na uloženie až 8 ďalších nákupných tašiek***. Môžete tak skrátiť cesty do obchodu a vychutnať si čerstvé potraviny kedykoľvek budete chcieť.
* Na základe celkovej čistej kapacity deklarovanej konkurenčnými výrobcami vzhľadom na segment vstavaných chladničiek s mrazničkou No Frost a vzťahujúce sa na všetky modely s celkovou čistou kapacitou 394 litrov, predávané pod značkami : Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht.


** V porovnaní so štandardnou beznámrazovou vstavanou chladničkou Whirlpool so šírkou 55 cm.

*** Porovnanie vychádza z 18,7 l využiteľného objemu litrov nákupnej tašky s rozmermi 56 cm x 60 cm, berúc do úvahy 60 cm chladničku s objemom 250 litrov vs 394 litrov."
Najtichšia chladnička vo svojej kategórii*

Najtichšia chladnička vo svojej kategórii*

Vďaka technológii ZenInverter dosahuje chladnička nízku hladinu hluku, len 32 dbA. Vďaka tomu je najtichšia vo svojej kategórii, čo vám umožňuje vychutnať si nerušené chvíle domácej starostlivosti o seba.
* Na základe úrovne hluku deklarovanej konkurenčnými výrobcami. Tvrdenie sa vzťahuje na všetky vstavané chladničky so šírkou 70 cm a s hlučnosťou 32 dB, predávané pod značkami : Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht.
Zabudnite na manuálne odmrazovanie

Zabudnite na manuálne odmrazovanie

Technológia Total No Frost umožňuje ideálne podmienky na uchovávanie potravín tým, že zabraňuje tvorbe ľadu v mrazničke a tvorbe vlhkých kvapiek na zadnej stene chladničky.

Pohodlne uložte celý váš nákup so SpaceManagement Suite

Vaše jedlo v najlepšej kvalite

Vstavaná chladnička Space400 Total No Frost je vybavená technológiou 6. ZMYSEL, ktorá neustále monitoruje úroveň teploty a automaticky zisťuje jej výkyvy, aby obnovila jej optimálnu úroveň.
Potraviny sú tak vždy uchovávané v najlepšej kvalite.

Prispôsobí sa vašim potrebám

Prispôsobí sa vašim potrebám

Multi Fresh box je prispôsobiteľná zásuvka s 3 rôznymi nastaveniami teploty na skladovanie potravín so špecifickými potrebami. Stačí otočiť gombíkom a nastaviť teplotu na špeciálne nastavenie a zachovať tak čerstvosť rýb a mäsa, mliečnych výrobkov alebo ovocia a zeleniny.
Viac priestoru pre zdravie a čerstvosť

Viac priestoru pre zdravie a čerstvosť

Uchovávajte všetky ingrediencie čerstvé a dobre uskladnené vo vyhradených boxoch: V boxe Fresh box+, v Deli boxe a alebo Snack boxe. Chráňte výrobky pred tvorbou baktérií až na 99,9 %* vďaka povrchu Microban Silver Shield® na odnímateľnej podložke Fresh pad.
* Nezávisle testované spoločnosťou IMSL (Industrial Microbiological Services Ltd, Spojené kráľovstvo) podľa normy ISO 22196.
DIZAJN

Neviditeľná inštalácia

Nové skryté koľajničky sú bez problémov zabudované za dvierkami chladničky, čo umožňuje neviditeľnú inštaláciu, ktorá sa hodí k dizajnu akejkoľvek kuchyne.

Push to Open

Stačí sa dotknúť a potiahnuť: otvorte dvere chladničky a mrazničky bez námahy. Ideálne aj pre modernú kuchyňu bez rukovätí.

Kovový MultiFlow

Vďaka svojej konštrukcii s optimálne rozmiestnenými vetracími otvormi pomáha rovnomerne rozdeľovať studený vzduch v úložnom priestore, čím zabezpečuje minimálne teplotné výkyvy* na jednotlivých policiach pre bezstarostné skladovanie.
*Na základe interného testu, maximálny nameraný teplotný rozdiel 0,6° medzi najchladnejšou a najteplejšou policou pri bežnom nastavení teploty (4°). Výsledky sa môžu líšiť pri rôznych nastaveniach teploty.