Spoločnosť Whirlpool
je hrdým členom IWBI

Spoločnosť Whirlpool bude podporovať a spolupracovať s
International WELL Building Institute

V spoločnosti Whirlpool sa snažíme zlepšovať kvalitu života v domácnostiach a umožniť ľuďom pestovať každodenné chvíle pohody pomocou našich inovatívnych riešení navrhnutých tak, aby vytvárali prostredie, ktoré ľuďom umožňuje relaxovať a sústrediť sa na to, čo je dôležité.

Naše ciele sú v dokonalom súlade s hodnotami IWBI a sme hrdí na to, že môžeme podporovať a pomáhať rozvíjať toto podmanivé celosvetové hnutie.

Ďalšie informácie o
International WELL Building Institute

IWBI stojí na čele celosvetového hnutia za transformáciu zdravia a pohody prostredníctvom svojho prístupu k budovám, organizáciám a komunitám, ktorý je zameraný predovšetkým na ľudí. Využíva WELL Building Standard (WELL), ktorý je plánom na vytváranie a certifikáciu priestorov podporujúcich ľudské zdravie a pohodu.

Plán stanovuje spôsoby, ako dosiahnuť faktory, ktoré sú pre zdravie najdôležitejšie a ktoré každému z nás pomáhajú vykonávať našu najlepšiu prácu a byť najlepším samým sebou, a to prostredníctvom podpory fyzického a duševného zdravia v 10 základných koncepciách.

Whirlpool a IWBI.Spoločne za blahobyt.

Whirlpool a IWBI.
Spoločne za blahobyt.

Spoločnosť Whirlpool ako kľúčový člen IWBI zdôrazňuje význam pohody v domácom a pracovnom prostredí.

Spoločnosť Whirlpool, ktorá vyznáva pohodu v domácnosti, je silným podporovateľom hnutia WELL - vyvíja inovatívne technológie, ktoré šetria energiu, vodu a čas a podporujú zdravšie a menej stresujúce priestory. Keďže sa dozvedáme viac o vzťahu medzi fyzickým prostredím a ľudským zdravím, dokonalý dizajn výrobkov môže byť dôležitým pilierom pri každodennom zlepšovaní kvality života.