logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.

Zoznam servisných stredísk

Vážený zákazník,
garantom servisu na výrobky Whirlpool, Ignis a Bauknecht na území Slovenskej republiky je Whirlpool Slovakia Home Appliances spol. s r.o. Značková servisná sieť je plne organizovaná sieť servisných gestorov a ich partnerov pre výkon záručných opráv, pozáručných opráv a opráv v predĺženej záruke a sú na uvedenú činnosť plne kompetentní na základe zmluvného vzťahu s Whirlpool Slovakia Home Appliances spol. s r.o.
V rámci neustáleho zlepšovania služieb a zvyšovania spokojnosti zákazníkov sme od 16. 4. 2012 zaviedli jednotné číslo – Servisnú linku Whirlpool 0850 003 007* na registráciu všetkých záručných a pozáručných opráv.
Nahláste, prosím, vašu žiadosť na záručnú, alebo pozáručnú opravu na Servisnú linku Whirlpool 0850 003 007 alebo online prostredníctvom odkazu na tejto internetovej stránke.

Pre nahlásenie opravy si pripravte tieto údaje o vašom výrobku (údaje dostupné na servisnom štítku výrobku, alebo na poslednej strane záručnej knižky):

  • modelové číslo - 12miestne číslo začínajúce číslicami 85 alebo 86
  • výrobné číslo - 12miestne číslo
  • dátum nákupu výrobku

Nahlásenie opravy ONLINE

Skončením zákonnej 2-ročnej záručnej doby naša starostlivosť o zákazníka nekončí. Uzatvorte si 5-ročný servisný kontrakt, alebo 8-ročný servisný kontrakt na náhradné diely a predĺžte si zákonnú 2-ročnú záručnú dobu podľa podmienok platných pre konkrétny servisný kontrakt. Viac informácií o týchto produktoch získate na Servisnej linke Whirlpool 0850 003 007 alebo online prostredníctvom internetovej stránky www.whirlpool.sk/servis/infiniti-zaruka.

V prípade vašej žiadosti na pozáručnú opravu dostávate garanciu použitia originálnych náhradných dielov Whirlpool autorizovaným servisným mechanikom s 24 mesačnou zárukou na všetky náhradné diely použité pri tejto oprave.frame-scrollup