logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.

Pranie a sušenie

Práčky

6.ZMYSEL™ - podľa zvoleného programu vyhodnotí úroveň nasiaknutia bielizne a nastaví optimálnu spotrebu vody, energie a času tak, aby bol každý druh textilu perfektne vypraný. S práčkou so 6.Zmyslom ušetríte až 50% vody, času a energie v porovnaní s klasickou práčkou.


Predstavujeme vám mimoriadne ústretovú poradkyňu pre pranie. Stačí roztriediť bielizeň, centrálnym otočným gombíkom alebo tlačidlami zvoliť druh vlákna a zatlačiť tlačidlo Štart. Práčka Whirlpool vám poradí správnu teplotu a nastaví parametre pre dosiahnutie najlepšieho výsledku.
6.ZMYSEL™ automaticky nastaví teplotu vody, intenzitu a čas prania a otáčky odstreďovania. Vďaka tejto unikátnej technológii rozlíši práčka na základe vami zvoleného programu množstvo naloženej bielizne, úroveň jej nasiaknutia a podľa toho nastaví optimálnu spotrebu vody, energie a času.
6.ZMYSEL™ počas prania neustále vyhodnocuje parametre pracieho cyklu, optimalizuje ich a tak zabezpečuje dokonalé výsledky prania pri nízkej spotrebe energie. Svetelný indikátor priebehu programu a digitálny displej ukážu, ktorá časť pracieho cyklu práve prebieha a koľko času ostáva do konca prania.

Viac informácií

Sušičky

6.ZMYSEL™ - prispôsobí sušiaci cyklus každému druhu vlákna, nastaví teplotu, intenzitu a dĺžku sušiaceho cyklu s cieľom perfektného vysušenia bielizne v optimálnom čase a s úsporou energie.


Sušenie bielizne v sušiarňach, na balkónoch či na sušiacich stojanoch v izbách ustupuje najmä v menších domácnostiach do úzadia a tento proces nahrádzajú sušičky bielizne. Tieto dômyselné zariadenia sú rýchle, praktické a v súčasnosti aj dostupné. Domáce gazdinky ich určite ocenia, hlavne ak sú v domácnosti malé deti a je potrebné častejšie prať. Sušičky Whirlpool prispôsobia sušiaci cyklus každému druhu vlákna bez potreby nastavenia dĺžky sušenia.
Mikroprocesor 6.ZMYSEL™ automaticky nastaví dĺžku a teplotu pre sušiaci cyklus tak, aby sa dosiahol zvolený stupeň vysušenia bielizne s najnižšou možnou spotrebou energie a v čo najkratšom čase. Sušička si vyberie najoptimálnejšiu teplotu, pričom sa správa veľmi šetrne aj k tým najjemnejším druhom tkanín. Vďaka neustálemu monitorovaniu hladiny vlhkosti sa sušenie automaticky zastaví, keď je už šatstvo suché.

Viac informácií
frame-scrollup