logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.
 • infografika
  Chladničky
  Unikátny systém Freshcontrol s technológiou 6. zmysel udržuje ideálnu vlhkosť a teplotu v celej chladničke Whirlpool pre dokonalé uchovanie potravín.

WHIRLPOOL – Najväčší výrobca chladenia No Frost na svete!


Beznámrazový patentovaný systém 6.ZMYSEL™ TOTAL NO FROST zabezpečuje rovnomerné a dokonalé prúdenie vzduchu vo vnútri chladničky a mrazničky, znižuje vnútornú vlhkosť a zamedzuje tvorbe námrazy. Nútená cirkulácia zvyšuje kvalitu uchovávania potravín a zvyšuje komfort využívania spotrebiča – jednoduchá údržba, už žiadne rozmrazovanie!

 • Princíp chladenia spočíva v neustálej cirkulácii chladného vzduchu od chladiaceho výparníka (je chovaný v konštrukčnej časti) distribučným kanálom Multiflow do jednotlivých priestorov chladničky a mrazničky.
 • 6.ZMYSEL™ TOTAL NO FROST zabezpečuje rovnomerné a dokonalé prúdenie vzduchu vo vnútri chladničky , čím zvyšuje kvalitu uchovávania potravín, a optimalizuje jej výkon.
logo technologie No Frost

Activ0°


Zásuvka s nulovou zónou Activ0° zabezpečuje perfektné podmienky pre uskladnenie mäsa a rýb. Táto špeciálna zóna, kde sa teplota pohybuje okolo 0° je ideálna pre uchovávanie citlivých potravín. Vďaka dôkladnej a stálej kontrole teploty a vlhkosti v špeciálnej zásuvke Activ0° si jednotlivé potraviny uchovávajú chuť, výživové hodnoty a taktiež čerstvý vzhľad.
Činnosť zásuvky Activ0° je regulovaná nezávisle od činnosti chladničky. Potom, keď je aktivovaná jediným zatlačením tlačidla, ventilačný systém s duálnym senzorom vo vnútri zásuvky Activ0° udržiava stabilnú teplotu približne 0°C (-1°C/+2° C). Výhodou systému Activ0° je, že ak spotrebiteľ nemá momentálne potraviny vhodné pre tento typ uskladnenia, je možné zásuvku kedykoľvek deaktivovať, pričom teplota v nej sa prispôsobí teplote v chladničke. Takto vznikne vhodný priestor hlavne pre uskladnenie ovocia a zeleniny.

logo technologie Activ0°

Dizajn


Side by Side chladnička „NOVA“ predstavuje úplne zapustené asymetrické rukoväte, výnimočný lesklý sklenený povrch alebo povrch Luxilen™, ktorý je dostupný vo viacerých farebných odtieňoch, ako stvorených pre moderne ladené kuchyne. Bez ohľadu na to, či si vyberiete farbu Intense White (intenzívna biela), Mirror Black (čierna zrkadlová) alebo Infi nity Metal (nerezová), jej dizajn vždy vynikne.

Dizajn

Vnútorné vybavenie chladničky a mrazničky


Ponúka maximálnu flexibilitu prestaviteľných poličiek a priečinkov, zásuvku s nízkou teplotou pre skladovanie čerstvých rýb a potravín náročných pre skladovanie pri nízkych teplotách bez zmrazovania, zásuvky pre skladovanie mäsa a zeleniny s nastavením vlhkosti. Vo dverách chladničky sa nachádzajú prestaviteľné extra hlboké priečinky a praktický výklopný box pre skladovanie ovocia.

Dizajn

Dizajn


ABSOLUTE spoločnosti Whirlpool prináša do sveta chladenia nový rozmer inovácie. Minimalistický tvar, kontrolovaná geometria a ladné krivky dvier boli navrhnuté s cieľom vytvoriť jednoduchý, avšak emotívny vzhľad, vďaka ktorému spotrebič vyzerá štíhly a ľahký. Moderný zapustený ovládací panel a rukoväť s prvotriednou povrchovou úpravou tvoria jeden elegantný celok. Tento moderný vzhľad krásne dopĺňa dizajn dnešnej kuchyne.

Dizajn

Už žiadne rozmrazovanie


Vybrané modely ponúkajú pohodlie systému NoFrost, ktorý zabraňuje vytváraniu námrazy v priestore mrazničky, takže ju netreba vôbec rozmrazovať.

Dizajn

Úspora energie


Chladnička 6.ZMYSEL™ Fresh Control patrí k energeticky najúčinnejším spotrebičom na trhu. Jej zaradenie do energetickej triedy A+++ znamená, že ponúka až 60% úsporu energie6). Ekologicky priaznivá funkcia EcoNight v systéme NoFrost umožňuje optimalizovať výkon a pomáha znižovať účet za energie spúšťaním rozmrazovacieho cyklu chladničky v noci, keď sú náklady na energiu nižšie.

Dizajn

Vnútorná výbava


 • Ventilátor. Rovnomerne distribuuje chladný vzduch po celom vnútornom priestore chladničky a vďaka účinnej filtráciu udržiava vzduch hygienicky čistý.
 • Systém Multiflow. Rovnomerne distribuuje chladný vzduch v celom vnútornom priestore chladničky a súčasne so senzormi 6.ZMYSEL™ FreshControl ho usmerňuje do tých priestorov, kde je to práve potrebné, čím optimalizuje celkovú spotrebu energie.
 • Antibakteriálny systém. Systém filtrácie vzduchu vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Microban, lídrom na trhu antibakteriálnych riešení, je určený na minimalizáciu nepríjemných zápachov a šírenia baktérií v chladničke. Filter sa jednoducho vymieňa každých 6 mesiacov.
 • Osvetlenie STARLIGHT LED. Nový systém stropného osvetlenia vo vybraných modeloch osvetľuje dvakrát lepšie celý vnútorný priestor chladničky a v porovnaní s bežným osvetlením spotrebuje desaťkrát menej energie.
 • Objemná zásuvka (až 32-litrová ) pre ovocie a zeleninu s posuvným rozdeľovačom na oddelenie zeleniny od ovocia. Rozdeľovač slúži aj ako malá priehradka na mäkké ovocie ako je hrozno alebo egreše.
Dizajn

Dizajn, ktorý upúta pozornosť


Použitím nových materiálov vytvoril Whirlpool nový rad chladničiek s čistými líniami, ktoré zapadnú do každej modernej kuchyne. V ponuke je nová nerezová úprava dverí alebo výnimočný lesklý povrch Luxilen™ v čiernom vyhotovení s dlhými striebornými rukoväťami. Ergonomická rukoväť dverí a až 9-krát ľahšie otváranie vďaka jedinečnému patentovanému systému vzduchového ventilu na vyrovnávanie tlaku vzduchu vo vnútri chladničky a mimo nej (vo vybraných modeloch).
Vytvorte si vlastnú chladničku v štýle Side by Side kombináciou samostatnej chladničky a mrazničky v čiernom alebo nerezovom vyhotovení!

Dizajn

Úspora energie


Jednodverové chladničky Whirlpool v energetickej triede A++ spotrebujú až o 40% menej energie (s odkazom na horný index triedy A++ a A), vďaka čomu chránia nielen životné prostredie, ale aj vašu peňaženku.

A++

Dlhšie trvajúca sviežosť


Technológia 6.ZMYSEL™ Fresh Control nielenže udržiava správnu teplotu vo vnútri chladničky, ale neustále zisťuje všetky zmeny, pričom ideálnu teplotu obnovuje až päťkrát rýchlejšie. Taktiež zabezpečuje ideálnu úroveň vlhkosti s cieľom zachovať obsah vody v potravinách a uchovať ich svieže, tak ako boli v deň nákupu, až štyrikrát dlhšie.

Vinotéka


Chladnička určená pre dlhodobé skladovanie vína pri konštantnej teplote (nastaviteľná v rozmedzí 8-12 °C), rovnomernú teplotu v celom priestore zabezpečuje ventilátor. Vybavená je drevenými prestaviteľnými poličkami, antivibračným systémom, aktívnym uhlíkovým filtrom, neónovým osvetlením. Sklenené dvere sú chránené UV filtrom.

logo technologie Activ0°
frame-scrollup