logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.
  • infografika
    Mikrovlnné rúry
    Mikrovlnné rúry Whirlpool sú vybavené inteligentnou technológiou 6. zmysel, ktorá vďaka citlivým senzorom zaručí optimálnu prípravu jedál.

Voľne stojaca mikrovlnná rúra


Voľne stojaca mikrovlnná rúra je v každej kuchyni veľmi viditeľný prvok. Preto sú spotrebiče Whirlpool navrhnuté tak, aby dosahovali vynikajúci výkon, ale zároveň aby vďaka svojim čistým moderným líniám, atraktívnym farbám a vysoko kvalitnému povrchu, poskytovali aj na pohľad príjemný, estetický doplnok domácnosti.

Voľne stojaca mikrovlnná rúra

Vstavané mikrovlnné rúry


  • MODEL TWIN je multifunkčná mikrovlnná rúra s vnútorným objemom 40 litrov, sklápateľnými dverami a dizajnom CUBE Fusion, CUBE Ambient a Genesis+ pre vzájomnú kombináciu s klasickými rúrami. Vďaka unikátnym funkciám 6.ZMYSEL™ Crisp, varenie v pare alebo superrýchle rozmrazovanie Jet Defrost budú vaše výsledky varenia ešte dokonalejšie. Vybrané modely mikrovlnných rúr Twin sú vybavené funkciou Horúci vzduch pre pečenie ako v teplovzdušnej rúre, ale za kratší čas.
  • MODEL MIDI predstavuje strednú veľkosť mikrovlnnej rúry s otváraním dverí dole, ako štandardná rúra. Dizajnovo perfektne dopĺňa vstavané rúry dizajnovej rady Genesis+.
  • MODEL MINI - BUILT-IN je jediná mikrovlnná rúra na trhu určená na zabudovanie do hornej závesnej skrinky kuchynskej linky. Otváranie mikrovlnky je do boku, dvere majú pevné ľavé závesy. V ponuke sú jednoduché modely pre ohrev a rozmrazovanie, ohrev potravín a varenie v pare, ale aj náročnejší model s grilom a s funkciou pečenia Crisp. Displej mikrovlnnej rúry zobrazuje vybrané funkcie, nastavenie doby prípravy jedla a reálny čas, keď sa mikrovlnka nepoužíva.
Vstavané mikrovlnné rúry
frame-scrollup