logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.
  • infografika
    Mrazničky
    Mrazničky Whirlpool so senzorovou technológiou 6. zmysel uchovávajú potraviny za ideálnych podmienok.

Už žiadne rozmrazovanie


Vďaka systému Total NoFrost, ktorý je dostupný vo vybraných modeloch, už môžete navždy zabudnúť na starosti s rozmrazovaním. Zníženie vlhkosti vo vnútri mrazničky bráni vzniku námrazy. To znamená – už žiadne rozmrazovanie a žiaden úbytok priestoru z dôvodu hromadenia námrazy v mrazničke.

6th Total NoFrost

S inteligenciou uskladníte viac


Skriňové mrazničky Whirlpool sú plné inovatívnych riešení pre efektívne využitie priestoru.

  • Pizza priečinok - ideálne riešenie pre skladovanie mrazenej pizze alebo obľúbených potravín.
  • Zásuvka pre prípravu ľadových kociek – misky sú uložené do zásuvky, ktorá chráni kocky od ostatných zmrazovaných potravín.
  • Kompaktné zásuvky umožňujú uložiť rôzne balenia potravín, ktoré sú tak usporiadané prehľadne a viditeľne.
  • Veľké kusy voľne balených potravín možno jednoducho vložiť do extra vysokých priečinkov Max Space.

Dizajn, ktorý upúta pozornosť


Použitím nových materiálov vytvoril Whirlpool nový rad mrazničiek s čistými líniami, ktoré zapadnú do každej modernej kuchyne. V ponuke je nová nerezová úprava dverí alebo výnimočný lesklý povrch Luxilen™ v čiernom vyhotovení s dlhými striebornými rukoväťami. Ergonomická rukoväť dverí a až 9-krát ľahšie otváranie vďaka jedinečnému patentovanému systému vzduchového ventilu na vyrovnávanie tlaku vzduchu vo vnútri chladničky a mimo nej (vo vybraných modeloch).
Vytvorte si vlastnú chladničku v štýle Side by Side kombináciou samostatnej chladničky a mrazničky v čiernom alebo nerezovom vyhotovení!

Dizajn

Kapacita


S najväčšou kapacitou vo svojej triede kombinujú truhlicové mrazničky Whirlpool technológiu 6.ZMYSEL™, energetickú efektívnosť a usporiadanie vnútorného priestoru pre perfektné uskladnenie potravín. Vďaka systému Space Max System, sme vytvorili dodatočných 10% priestoru v rámci rozmeru štandardnej mrazničky v energetickej triede A++. S najväčšou vnútornou kapacitou na trhu, 251 litrov pri modeloch v energetickej triede A++, vám už nikdy nebude chýbať priestor pre uskladnenie vašich potravín.

Rozlúčte sa s námrazou už za 1 minútu


Prelomový systém StopFrost kumuluje námrazu čím zabraňuje vytváraniu námrazy po jej vnútorných stenách a na samotných potravinách. Odstraňuje tak problém s pravidelným rozmrazovaním spotrebiča. Rozmrazenie tak zaberie len 1 minútu a to odmontovaním kolektora námrazy a jeho opláchnutím pod tečúcou vodou. Rozmrazovanie naozaj nebolo nikdy tak jednoduché.

Space +
frame-scrollup