logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.
  • infografika
    Odsávače pár
    Whirlpool ponúka veľký výber odsávačov pár s vynikajúcim dizajnom, ktoré sa hodia do každej kuchyne a dobre ladí s ostatnými vstavanými spotrebičmi Whirlpool, najmä varnými doskami a rúrami.

6. Zmysel


Odsávače pár vybavené technológiou 6. ZMYSEL™ sú vybavené senzormi, ktoré merajú množstvo dymu, tepla a pár vychádzajúcich z varnej dosky. Odsávač v režime 6.ZMYSEL™ automaticky vyhodnocuje všetky podnety, samočinne sa zapne, nastaví odsávací výkon a pri dosiahnutí optimálneho ovzdušia sa sám vypne. Pokiaľ vám viac vyhovuje manuálny režim, odsávač ponúka jednoduché a zrozumiteľné dotykové ovládanie.

logo technologie 6 Zmysel

Perimeter


Perimeter je typ odsávača pár s revolúčnym spôsobom odsávania cez štrbinu. Tento spôsob odsávania zvyšuje účinnosť o cca 10 % v porovnaní s odsávačom s rovnakým výkonom motora pri nižšej hladine hluku o 7%. Veľké nerezové plochy, doplnené halogénovými žiarovkami, dokonale ladia s moderným štýlom dnešnej kuchyne.

logo Perimeter

Deep Silence


Ani nevnímate, že ho máte. Aj pri výkone odsávania až 820 m3/h je neskutočne tichý. Hladina hluku dosahuje iba 56 dB (štandardný odsávač dosahuje hladinu hluku 55 dB pri výkone 415 m3/h). Tento Deep Silent odsávač AKR 968 je novinkou v technológii odsávania. Odsávaciu plochu tvoria hladké kovové platne s ľahkou údržbou, uprostred je odsávací zvon, vybavený cylindrickým kovovým filtrom s vysokou účinnosťou zachytávania mastnôt z pár. Dokonalá izolácia motora zabezpečuje nízku hlučnosť spotrebiča.

logo technologie Deep Silence
frame-scrollup