logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.

Vychutnajte si "zvuk ticha" s novou zhora plnenou práčkou Whirlpool z radu Green Generation a s technológiou ZEN


Hľadáte dokonalosť? Túžite po pokoji? Vďaka jedinečnej technológii ZEN spoločnosti Whirlpool ponúkajú zhora plnené práčky Green Generation vysoký výkon takmer v absolútnom tichu: dokonalé podmienky pre plnohodnotnú relaxáciu cez deň alebo v noci. Inovatívna technológia ZEN nahrádza tradičný remeňový pohon vysoko výkonným trakčným motorom, ktorý bubon otáča priamo, nie prevodmi. Výsledkom je najlepšia odstreďovacia schopnosť vo svojej triede pri nízkych otáčkach odstreďovania, čo znamená menšiu vibráciu a nižší hluk ako aj vyššiu efektívnosť a spoľahlivosť.
UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA PRIAMEHO POHONU BUBNA U ZHORA PLNENÝCH PRÁČOK LEN OD SPOLOČNOSTI WHIRLPOOL. TECHNOLÓGIA „ZEN“ BOLA VYVINUTÁ NA SLOVENSKU. PRÁČKY SA VYRÁBAJÚ V POPRADSKOM VÝROBNOM ZÁVODE A EXPEDUJÚ DO OBCHODNÝCH ORGANIZÁCIÍ SPOLOČNOSTI WHIRLPOOL.

Spoločnosť Whirlpool poskytuje 10-ročnú záruku na motor práčky s priamym pohonom bubna. Záruku na motor zákazník získava automaticky pri kúpe práčky (automatická záruka sa poskytuje na práčky zakúpené po 1.10.2013).

logo technologie ZEN Technológia

Energetická trieda


Nové práčky Whirlpool, ktoré ponúkajú najlepšiu energetickú účinnosť vo svojej triede, môžu vďaka výnimočnej technológii, akou je nový tichý motor Silent Motion, spotrebovať o 30% energie menej ako štandardné spotrebiče v energetickej triede A.

logo A+++

Sprievodca „zeleným“ praním


Pri výbere programu prania vám nový systém Eco Monitor spredu plnených práčok ukáže, koľko energie sa spotrebuje v závislosti od teploty, veľkosti náplne a ostatných zvolených parametrov. Vďaka veľkému LCD displeju sú programovanie a kontrola jednoduché a dobre viditeľné. Keď následne technológia 6.ZMYSEL™ zistí veľkosť náplne, zobrazené údaje automaticky upraví. Veľmi rýchlo sa tak naučíte naprogramovať práčku pre optimálne využitie energie, čo pomáha dosahovať cieľ spoločnosti Whirlpool chrániť životné prostredie.

logo Green Generation

Úsporné programy, ktoré spĺňaju vaše potreby


Chcete ušetriť viac energie, vody a času? Whirlpool ponúka sériu špeciálnych programov, ktoré pomáhajú šetriť jednotlivé zdroje podľa vašich potrieb.

 • AquaEco. Vodou sa oplatí šetriť. Ak potrebujete oprať len málo bielizne, program AquaEco využíva až o 50 % menej vody ako štandardný 40 °C program Whirlpool.
 • SuperEco. Program vytvorený za účelom ušetrenia až 40 % energie vďaka dlhšej dobe prania pri zníženej teplote - cca 4 hodiny, zníženými otáčkami a optimalizáciou účinku čistiaceho prostriedku. Program je vhodné používať aj ako nočný program.
 • Speed 15’. Tento program určite potrebujete, ak sa ponáhľate. Program Speed 15’ šetrí čas a operie mierne znečistenú bielizeň už za 15 minút.
 • Denný 40°C program. Denný 40°C program je navrhnutý tak, aby vyhovoval vašim denným potrebám, pre pranie zmiešanej bavlny a syntetických vlákien pri 40° C a to len za 60 minút s perfektným výsledkom.

Exkluzívne programy pre pranie špeciálnych druhov bielizne


 • Farebná škála programov, určená pre rôzne druhy farieb, zabezpečujú účinné zachovanie farieb a neporovnateľnú ochranu textílií. Triedenie bielizne podľa farebnosti predstavuje najjednoduchší výber programu.
  • Program pre tmavé farby: chráni čiernu a tmavú bielizeň pred vyblednutím
  • Program pre zmiešané farby: dokonale operie farebnú bielizeň bez toho, aby došlo k jej zafarbeniu
  • Program pre bielu bielizeň: je špeciálny biely program pre akýkoľvek druh bielych textílií, ktorý zabezpečí, že biela zostane vždy biela.
 • Program Jeans. Spoločnosť Whrilpool predstavuje program určený pre vaše obľúbené rifle: špeciálny cyklus pre 3 kg náplň, určený na pranie normálne znečistených riflí a všetkých odevov z rifľoviny.
 • Program pre vlnu (Wool)/ Ručné pranie. Nebojte sa prať výrobky z vlny v práčke. Vlnené šatstvo označené štítkom Woolmark „machine washable“ (možnosť prať v práčke) alebo „hand wash“ (prať v rukách) možno teraz bezpečne oprať v práčke s novými programami, ktoré testovala a schválila spoločnosť The Woolmark Company (program Wool a Ručné pranie 40°). Veľmi pomalé otáčanie v bubne vytvára efekt kolísky, ktorý chráni vlnenú a jemnú bielizeň pred mechanickým poškodením pri jej vzájomnom trení.
 • Program pre veľké kusy bielizne. S týmto špeciálnym programom môžete prať veľké kusy bielizne, ako napríklad posteľnú bielizeň, deky, obrusy.
frame-scrollup