logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.
  • infografika
    Rúry
    Ponuka Whirlpool zahŕňa samostatné vstavané rúre na pečenie s ovládaním iba pre rúru alebo kombinovateľné s varnou doskou so spoločným ovládaním na rúre pre ovládanie varnej dosky a rúry.

Vnútorný objem


73-litrový vnútorný objem znamená, že budete mať dostatok priestoru prejaviť svoju tvorivosť. Navyše systém Cook3 vám dáva voľnú ruku a môžete piecť až 3 rozličné jedlá súčasne - pričom si môžete vybrať z 5 rozličných polôh roštu - bez toho, aby sa ich príchute alebo vône pomiešali, takže ich jemná chuť zostane nedotknutá.

logo technologie Cook3

Pečenie bez predohrevu


je inovačný a vyspelý konvenčný systém s núteným obehom, ktorý vytvára jedinečnú distribúciu vzdušných prúdov, odstraňuje potrebu predhrievania rúry bez ohľadu na to, čo pečiete. Zvoľte vybranú funkciu, potvrďte možnosť „bez predhrievania“ a jednoducho vložte jedlo do rúry. Nijaké čakanie na predhriatie! Vďaka tomu, že systém Ready2Cook odstraňuje potrebu predhrievania rúry, vzácnu energiu, ktorá by inak bola potrebná na predhriate rúry, môžete ušetriť. Úspora energie môže dosiahnuť až 20 % a úspora času až 26 %, v závislosti od typu a počtu jedál, ktoré pripravujete.

logo technologie Ready2cook

Ekologické čistenie


Unikátnou povrchovou úpravou vnútorných plôch je vybavená rúra AKZM 838 StarClean™. Na dno rúry stačí prestrieť špeciálnu handričku, ktorá je súčasťou výbavy, naliať na ňu 350 ml vody a zvoliť funkciu čistenia Starclean™. Rúra sa automaticky zohreje na 90°C, pričom sa začne vo vnútri rúry generovať para, ktorá účinne pôsobí na nečistoty. Nízkoteplotný čistiaci cyklus trvá iba 35 minút. Hneď po skončení čistiaceho cyklu možno rúru otvoriť a jednoducho vyčistiť hubkou a to bez použitia akýchkoľvek chemických čistiacich prostriedkov. Sklenená plocha dvierok je zároveň ošetrená nanotechnológiou, vďaka ktorej zostanú aj dvierka krištáľovo čisté počas celej životnosti rúry. Za výnimočný prínos v oblasti produktového dizajnu získala táto rúra prestížne ocenenie iF Product Design Award 2011.

Šetrenie energie A++

Úsporná energetická trieda


S rastúcimi cenami za spotrebu elektrickej energie je každodennou otázkou, ako ešte viac ušetriť na nákladoch za energiu. Skúste nové elektrické rúry s energetickými triedami, ktoré sú ešte šetrnejšie k životnému prostrediu, než kedy boli. Energetická trieda A-20% ušetrí o 20% energie viac, než klasická rúra v energetickej triede A.

A -20%

Sada produktov Rúry

Rúra W11I OM1 4MS2 H

  • Druh rúry: multifunkčná + sonda
  • Dizajn: W Collection
cena: 969 €
detail
frame-scrollup