logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.

Neporovnateľná efektívnosť


Umývačky riadu Whirlpool s technológiou 6. ZMYSEL™ sa pri plnej náplni pýšia energetickou triedou A++. Vieme, že mnoho ľudí si želá, aby ich umývačka pri umývaní menšieho množstva riadu spotrebovala menej energie a vody. Umývačky Whirlpool 6. ZMYSEL™ dokážu ešte omnoho viac.

 • inteligentná senzorová technológia 6. ZMYSEL™ zaznamená úroveň znečistenia riadu a automaticky nastaví cyklus umývania, pričom dosiahne až 50 % úsporu energie, vody a času.
 • Technológia 6. ZMYSEL™ Power Clean je jedinečná kombinácia dvoch technológií pre účinné odstraňovanie hrubých nečistôt z riadov. Špeciálne trysky sú automaticky aktivované, keď senzory vyhodnotia príliš znečistený riad. Pri málo znečistenom riade sa umývanie tlakovými tryskami neaktivuje.
 • Technológia Para / AquaSteam vytvára v priebehu hlavného umývacieho cyklu vo vnútri umývačky paru, ktorá jemne preniká zvyškami jedál na riade a odstraňuje ťažko odstrániteľné škvrny, napríklad od čaju, kávy alebo rúžu, s cieľom dosiahnuť vynikajúci čistiaci výsledok.
 • Hygienické antibakteriálne oplachovanie. Program pre umývanie bežne znečisteného riadu s intenzívnym 10 - minútovým záverečným oplachom. Odstraňuje 99,99% všetkých baktérií (nezávisle testované podľa noriem NF EN 13697) a zabezpečuje, že riad je nielen dokonale umytý, ale aj hygienicky čistý.
 • Tichý nočný progrram. Vďaka zníženým otáčkam cirkulačného čerpadla v umývačke riadu sa zníži tlak v rotačných ramenách a dosiahne sa tak hlučnosť iba 39 dBA.
 • Energeticky účinná funkcia Multizone umožňuje spotrebovať menej vody a to použitím buď iba dolného alebo iba horného koša.
 • Funkcia Polovičná náplň šetrí prostriedky pri umývaní malého množstva riadu uloženého do oboch košov.
Neporovnateľná efektívnosť

Green Generation


6 LITROV: NAČO POUŽÍVAŤ VIAC? Cena vody stúpa a technológia Whirlpool môže pomôcť využívať ju úspornejšie ako kedykoľvek predtým. Umývačka riadu Green Generation 6. ZMYSEL™ dokonale umyje 13 obedových súprav a spotrebuje pritom iba 6 litrov vody. Vďaka inovatívnemu systému recyklácie nebol mimoriadny čistiaci výkon nikdy natoľko efektívny, pokiaľ ide o spotrebu zdrojov.
Voda zo záverečného oplachu je prefiltrovaná a uložená v špeciálnom zásobníku pre použitie v ďalšom umývacom cykle. Aby bola zaručená absolútna čistota a hygiena, zberný zásobník sa automaticky vypustí po 5 dňoch, pokiaľ nebola umývačka riadu použitá. Navyše umývačka riadu vykonáva automatické čistenie zberného zásobníka vody po 30 umývacích cykloch alebo po 30 dňoch.

logo technologie Green Generation

Flexibilný priestor


Vďaka inteligentnému priestorovému riešeniu je možné umyť v 6-litrovej umývačke riadu Green Generation so 6. ZMYSLOM™ až 13 obedových súprav naraz. Vaša potreba flexibility bola zohľadnená v každom detaile.

 • Modulárne koše so sklopiteľnými držiakmi umožňujú zorganizovať priestor vo vnútri umývačky podľa potreby. Štyri sklopiteľné držiaky v hornom koši zvyšujú všestrannosť využitia priestoru a umožňujú uložiť aj tie najdlhšie kuchynské náradia. Pri funkcii Power Clean je silne znečistený riad uložený v špeciálnej zóne umývania v dolnom koši. Umývanie prebieha za pomoci vysokého tlaku vody pri nezmenenej teplote, vhodnej pre umývanie ostatného zmiešaného riadu. Flexibilné usporiadanie riadu v dolnom koši v zóne PowerClean zvyšuje kapacitu umývačky o 30 %.
 • Príborová zásuvka. Nad horným košom vybraných modelov umývačiek riadu je umiestnená zásuvka pre ukladanie znečistených príborov.
Flexibilný priestor

Dizajn


Jediný pohľad na prehľadný LCD displej stačí na to, aby ste zistili, ktorá časť umývacieho cyklu práve prebieha, aký program je nastavený a koľko času ostáva do konca programu. Na displeji vidíte:

 • Výber programov a prídavných funkcií
 • Kontrolky nedostatku regeneračnej soli a leštidla. Regeneračná soľ je určená na regeneráciu živice, ktorá zachytáva vápnik a minerálne látky z vody, ktorá je do umývačky napúšťaná. Regeneračná soľ musí byť prítomná v umývačke vždy, pokiaľ je privádzaná voda tvrdšia ako 5°dH (Nemecký stupeň tvrdosti vody). Zmäkčovač, nachádzajúci sa v tabletách/kapsulách všetko v1 nepostačuje na kvalitnú úpravu tvrdej vody. Veľmi tvrdá voda zapríčiňuje zanášanie umývačky a nedostatočné výsledky umývania.
 • Voľbu Multizone - zónové umývanie pre umývanie malého množstva riadu buď v hornom alebo v dolnom koši. U vybraných modelov je horný kôš vyberateľný, čo umožňuje ukladať do spodného koša aj vysoký riad.
 • Voľbu umývacieho prostriedku prášok/tablety.
 • Odložené umývanie o 3/6/9 alebo 1 - 24 hodín. Táto funkcia automaticky zapne umývačku vtedy, keď to užívateľovi najviac vyhovuje.
Dizajn

Sada produktov Umývačky riadu

frame-scrollup