logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.
 • infografika
  Varné dosky
  Základná ponuka Whirlpool zahŕňa elektrické varné dosky, indukčné varné dosky a plynové varné dosky.

Špeciálne funkcie indukčných varných dosiek


 • 6. ZMYSEL™ indukčných varných dosiek presne zaznamenáva bod varu vody v hrnci postavenom na doske. Na zistený stav upozorní vizuálnym aj akustickým signálom, od tohto okamihu začne na displeji zobrazovať dĺžku vrenia. Bod varu udrží konštantný aj po pridaní jedla do vriacej vody a varí ho presne nastavený čas. Po jeho uplynutí sa varná doska automaticky vypne. Inteligentná technológia 6. ZMYSEL™ garantuje maximálnu kontrolu varenia s úsporou až 20% energie.
 • Duálna flexibilná zóna FLEXI COOK rozširuje možnosti využívania viacerých hrncov naraz rôznych veľkostí a tvarov. „Premostením“ dvoch samostatných zón vzniká jedna veľká obdĺžniková zóna vhodná pre varenie vo viacerých hrncoch naraz alebo v oválnych misách.
 • Power Management je funkcia, ktorá umožňuje zvoliť maximálny celkový príkon dosky s ohľadom na použitý istič a tak pripojiť dosku aj na napätie 230V alebo 400V.
 • Power Booster zabezpečuje veľmi rýchly ohrev, pri maximálnom výkone v limitovanom časovom intervale (dĺžka intervalu je závislá od modelu). Po uplynutí intervalu sa výkon automaticky prestaví na najvyššiu hodnotu 9 výkonu.
 • Eco Cook je nastavenie maximálneho výkonu varnej zóny s optimálnou spotrebou energie. V porovnaní s funkciou Power Booster ušetrí až 10% energie.
 • Varné dosky Whirlpool sú vybavené dotykovým ovládaním funkcií s plynulou reguláciou výkonu varných platní, indikáciou zvyškovej teploty, časovačom vypnutia varnej zóny, indikáciou neprítomnosti hrnca, upozornia na nesprávny hrniec (nemagnetický), rozoznajú veľkosť hrnca a tomu prispôsobia ohrev.
Indukčné varné dosky

Plynové varné dosky


V úsilí dokázať, že varenie je potešenie a rozhodne nie drina, predstavujeme novú éru plynových varných dosiek iXelium™, prvú varnú dosku z nehrdzavejúcej ocele, ktorá ani pri každodennom používaní nezostarne. iXelium™ je inovačná nehrdzavejúca oceľ, ktorá vďaka využitiu nanotechnológií pôsobí ako bariéra proti chemickým a mechanickým činiteľom, pričom si nadlho zachováva kvalitu a prirodzený kovový lesk. Ľahko sa čistí, pretože zvyšky jedál na povrch nepriľnú, stačí ho len utrieť vlhkou utierkou a má znova dokonalý vzhľad. Na nerezový povrch iXelium™ platí až 10-ročná záruka.

Plynové varné dosky

Varné dosky domino


Tento flexibilný rad varných dosiek pozostáva z materiálov a rozmerov, ktoré možno vzájomne kombinovať. Sklenený povrch tradičnej sklokeramickej dosky s ovládacími gombíkmi je použitý aj na plynovej doske, dotykovým ovládaním je vybavená indukčná doska. Dosky Domino umožňujú navrhnúť si varnú dosku tak, aby sa presne hodila do každej kuchyne.

Indukčné varné dosky
frame-scrollup