logo JavaScript
JavaScript
Vo vašom prehliadači nie je povolený JavaScript a nemožno zobraziť túto stránku.
Zapnite prosím JavaScript v nastaveniach vášho prehliadača.

Vychutnajte si zvuk ticha

Hľadáte dokonalosť? Túžite po pokoji? Vďaka jedinečnej technológii ZEN spoločnosti Whirlpool ponúkajú zhora plnené práčky vysoký výkon takmer v absolútnom tichu: dokonalé podmienky pre plnohodnotnú relaxáciu cez deň alebo v noci. Inovatívna technológia ZEN nahrádza tradičný remeňový pohon vysoko výkonným trakčným motorom, ktorý bubon otáča priamo, nie prevodmi. Výsledkom je najlepšia odstreďovacia schopnosť vo svojej triede pri nízkych otáčkach odstreďovania, čo znamená menšiu vibráciu a nižší hluk ako aj vyššiu efektívnosť a spoľahlivosť.


Logo - Lifetime

Spoločnosť Whirlpool poskytuje záruku 20 let na motor práčky s priamym pohonom bubna. Záruku na motor zákazník získava automaticky pri kúpe práčky (zoznam modelov s extra zárukou je uvedený na stránkach: www.whirlpool.sk/servis/extra-zaruka ).

Unikátna technológia priameho pohonu bubna u zhora plnených práčok len od spoločnosti Whirlpool. Technológia ZEN bola vyvinutá na Slovensku. Práčky sa vyrábajú v popradskom výrobnom závode a expedujú do obchodných organizácií spoločnosti Whirlpool.


Sada produktov ZEN

frame-scrollup