Vstavaná chladnička Total No Frost

W Collection

Vstavaná chladnička Total No Frost

Objavte život bez stresu vďaka najtichšej vstavanej chladničke s technológiou Total No Frost na trhu*

*Odkazuje na kategóriu chladničiek s mrazničkou dole. Test bol vykonaný porovnaním s deklarovanou hladinou hluku u konkurencie, November 2020
Prehrať video
Prehrať video
Technologie ZenInverter - neuveritelne tichá chladnička

Technologie ZenInverter

Extrémne efektívna, neuveriteľne tichá

Ticho doma hrá dôležitú úlohu pre našu maximálnu pohodu. Nová chladnička W Collection Total No Frost je vybavená technológiou ZenInverter, ktorá maximalizuje efektívnosť a znižuje hlučnosť. Tento invertorový kompresor pracuje pri nízkych otáčkach s najnižšou možnou úrovňou hluku: vďaka jeho 32 dBA je táto chladnička najtichšou vstavanou chladničkou Total No Frost na trhu*.
*Odkazuje na kategóriu chladničiek s mrazničkou dole. Test bol vykonaný porovnaním s deklarovanou hladinou hluku u konkurencie, November 2020
Technologie Total No Frost bez starostí o jídlo

Technológia Total No Frost

Žiadne starosti o vaše jedlo

V prípade skladovania potravín technológie
6. ZMYSEL, a Total No Frost zabezpečujú ideálne podmienky pre skladovanie.
Kovova stena Multiflow rovnomerne distribuuje chladný vzduch vo vnútri chladničky, zatiaľ čo vybrané zásuvky - vybavené speciálními podložkami - nabízí morovnomerne distribuuje chladný vzduchu vo vnútri chladničky. Vybrané zásuvky - vybavené špeciálnymi podložkami - ponúkajú možnosti pre skladovanie delikátnych potravín podľa ich potrieb a vlastností. Tieto funkcie pomáhajú vytvárať ideálny priestor pre skladovanie všetkých druhov potravín v ich najlepšej kvalite.
Bezstarostná organizácia potravín

Bezstarostná organizácia vašich potravín

Priestor je dôležitý pri skladovaní a ukladaní potravín. Nová chladnička W Collection Total No Frost má o 10% viac priestoru*, aby nielen splnila, ale aj prekonala očakávania pre flexibilné usporiadanie priestoru.
VEĹKORYSÉ MOŽNOSTI VNÚTORNÉHO PRIESTORU

Flexibilné usporiadanie vnútra dverí

Variabilnosť prestaviteľných priečinkov vo vnútri dverí chladničky pomáha využiť tento priestor čo najlepšie a s maximálnou flexibilitou. Získavate jednoduchý prehľad a prístup ku všetkým skladovaným potravinám, vrátane vysokých fliaš.

Polička na fľaše 2 v 1

Táto polička má integrovaný držiak na fľaše, ktorý umožňuje skladovať jedlo a fľaše naraz. Držiak na fľaše je navyše odnímateľný a je možné ho umiestniť na ktorúkoľvek poličku.

3 špeciálne zásuvky

Tri zásuvky, vďaka ktorým môžete ponúknuť surovinám skladovanie pri vždy ideálnej teplote. Získajte viac informácií nižšie o Deli Box, Multi FreshBox a FreshBox+.

Ľahko dostupná zásuvka Easy Access v mrazničke

Praktická zásuvka v hornej časti mrazničky, ktorá je navrhnutá pre skladovanie najpoužívanejších ingrediencií tak, aby ste ich vždy mali na dosah ruky.

Flexi Shelf+

Plne sklápacia polička, ktorá umožňuje uloženie vysokých predmetov pri polovičnom zložení a objemných predmetov pri úplnom zložení.

Intuitívna technológia pre skladovanie potravín

Fresh Box+
Multi FreshBox
Fresh pad
Multi FreshBox pre skladovanie potravín
 • Fresh Box+

  Až 15 dní* čerstvé ovocie a zelenina. Táto zásuvka umožňuje pomocou integrovaného otočného gombíka zvoliť ideálnu úroveň vlhkosti pre optimálne skladovanie ovocia a zeleniny.

Multi FreshBox pre skladovanie potravín
 • Multi FreshBox

  Zásuvka s variabilným využitím pre rôzne druhy potravín. Jej nastavenie zmeníte len otočením gombíka. Vyberať môžete z troch možností s rozdielnou potrebou teploty skladovania: ryby a mäso (1-2 °C), ovocie a zelenina (3-4 °C) alebo mliečne výrobky (2 °C a viac).

Fresh pad podložka pre hygienickejšie prostredie chladničky
 • Fresh pad

  Fresh pad je odoberateľná podložka, ktorú môžete umiestniť do zásuvky Fresh Box+. Vďaka povrchu Microban Silver Shield® je schopná znížiť množstvo baktérií až o 99,9%*, udržiavať zdravšie a hygienickejšie prostredie pre čerstvé suroviny a zlepšiť podmienky pre ich skladovanie.

  *Nezávisle testované IMSL (Industrial Microbiological Services Ltd, UK) podľa ISO 22196.
Fast Freeze pad - zmrazovanie potravín na hliníkovej podložke

Fast Freeze pad

Pred dlhodobým skladovaním potravín v mrazničke zmrazte svoje potraviny na hliníkovej podložke umiestnenej v hornej zásuvke mrazničky. Zabránite tým zlepeniu jednotlivých potravín a zachováte ich štruktúru v kvalite vyššej až o 55% oproti klasickému postupu zmrazovania.
Elegantný dizajn, vynikajúci výkon - chladničky W Collection Total No Frost

Elegantný dizajn, vynikajúci výkon

Dizajn otvárania dverí vstavanej chladničky W Collection Total No Frost bol prepracovaný do detailov. Umožňuje bezproblémovú integráciu do akejkoľvek kuchyne, ktorá je vybavená úchytkami pre otváranie dverí alebo je otváranie integrované do systému Push to Open bez použitia rukovätí. Výkon nebol nikdy štýlovejší.