FreshCare+ Steam 100% Fraîcheur*, même si vous oubliez votre linge dans la machine
Umývačky riadu Whirlpool Supreme Clean 60 cm pre modernú kuchyňu

W Collection

Umývačky riadu Supreme Clean

Vynikajúci výkon v každej fáze cyklu.

Extra sila umývania s o 30% * silnejšími vodnými tryskami

PowerClean Pro

Extra čistiaci výkon s o 30 %* výkonnejšími vodnými tryskami.

Mimoriadny čistiaci výkon aj pre tie najodolnejšie nečistoty.
Výkonné zadné vodné trysky pre vynikajúci čistiaci výkon. Technológia PowerClean Pro umožňuje odstrániť aj tie najodolnejšie nečistoty z hrncov a panvíc a dosiahnuť mimoriadne lesklé výsledky bez drhnutia alebo ručného predumývania.
* Test merania tlaku vykonaný na umývačkách riadu PowerClean Pro v porovnaní so štandardným spodným ostrekovacím ramenom.
Čistý riad v umývačke riadu Whirlpool Supreme Clean

Optimalizované usporiadanie priestoru

Držiaky na panvice umiestnené v zóne PowerClean umožňujú flexibilné umiestnenie hrncov a panvíc rôznych veľkostí a poskytujú o 30 % viac priestoru* pre ostatné riady. Vždy tak môžete nájsť ideálnu kombináciu nakladania.
* Percentuálny podiel vypočítaný v porovnaní s priestorom na vkladanie riadu do spodného koša modelov Whirlpool rovnakého radu bez PowerClean Pro.
Maximálny výkon sušenia umývačky riadu Whirlpool Supreme Clean

NaturalDry

Maximálny výkon sušenia.
Až o 70 % lepšie výsledky,
až o 15 % nižšia spotreba energie*.


NaturalDry je systém automatického otvárania dverí, ktorý je navrhnutý na rovnomerné sušenie riadu vďaka prirodzenému vzduchu.
Vďaka automatickému ovládaniu sa dvierka bezpečne otvoria len vtedy, keď teplota vnútri umývačky výrazne klesne, čo umožní prirodzenému prístupu vzduchu do umývačky a vysušenie každého kusu riadu s vynikajúcimi výsledkami a veľkou úsporou energie.
* Na základe priemerného výkonu sušenia a zodpovedajúcej spotreby energie vstavanej 2-policovej umývačky riadu Whirlpool s funkciou NaturalDry pre kombinovanú náplň vrátane plastov, skla, ocele a porcelánu v porovnaní s vstavanou 2-policovou umývačkou riadu Whirlpool bez funkcie NaturalDry. Výsledky sušenia sa môžu líšiť v závislosti od modelu umývačky riadu a náplne.
Špeciálne príslušenstvo Umývačka riadu Whirlpool Supreme Clean

Ochrana skla

Špeciálne príslušenstvo na spodnom koši a špeciálny cyklus zabezpečujú vynikajúce výsledky čistenia a sušenia pohárov. Príslušenstvo je skladacie a integrované do spodného koša, aby sa minimalizovalo zaberané miesto a uvoľnilo 100 % priestoru, keď nie je potrebné.
Ďalšie funkcie

Intuitívne používateľské rozhranie

Prémiové modely sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezproblémovú interakciu používateľa vďaka plne dotykovému rozhraniu s jasnými ikonami a priamym prístupom k cyklom. Aby bola navigácia ešte intuitívnejšia a príjemnejšia.

Systém osvetlenia

Dômyselné riešenie na jednoduchšie nakladanie a vykladanie. Štyri LED svetlá sú umiestnené na dôležitých miestach vo vnútri umývačky riadu, čím zlepšujú viditeľnosť na optimálne využitie vnútorného priestoru a zabezpečujú skvelú použiteľnosť.

Kapacita 15 jedálenských súprav

Nová umývačka riadu Whirlpool pojme až 15 súprav riadu vďaka modulárnej tretej priehradke, ktorá poskytuje veľkú flexibilitu pri každej kombinácii vkladania.
Lave-vaisselle Whirlpool Supreme Clean et Dreft Platinum Plus

Du 1er octobre 2021 au 31 janvier 2022 inclus

6 mois de Dreft offerts

Achetez un lave-vaisselle Whirlpool Supreme Clean et recevez 6 mois de Dreft gratuits.*
*Lisez les conditions