Indukčné varné dosky

W Collection

Indukčná varná doska W11

Pripojte sa k inteligentnému vareniu 6. ZMYSEL

W Collection získala dve prestížne ceny za výnimočný dizajn:
IF 2020
SmartSense - aplikácia so 100 kombináciami varenia

SmartSense

Jednoduché používanie s videami, obrázkami a inšpiratívnou aplikáciou, technológia 6. ZMYSEL ponúka pomoc krok za krokom až pri 100 kombináciách varenia pre úplne pohlcujúci zážitok z varenia.
FlexiFull - rovnaká teplota na celej doske

FlexiFull

FlexiFull umožňuje voľné premiestňovanie hrncov a panvíc rôznych tvarov a veľkostí po úplne flexibilnom povrchu. Vďaka voľnosti
FlexiFull je možné používať rovnakú teplotu na celej varnej ploche. Teplota je rovnomerne distribuovaná, aby sa ušetrilo značné množstvo času a energie. Revolúcia vo varení sa začína tu.
MySmartDisplay - displej s návodom krok za krokom

MySmartDisplay

Varné dosky W11 obsahujú 4,5" TFT MySmartDisplay, ktorý vedie spotrebiteľov k dokonalým výsledkom. Jednoduchým výberom jednej z kombinácií varenia, MySmartDisplay poskytuje pomoc krok za krokom v reálnom čase.
Vďaka výberu kategórií potravín a metód varenia na intuitívnom rozhraní, MySmartDisplay ponúka inteligentný spôsob, ako dosiahnuť vždy najlepší výsledok.
TECHNOLÓGIA

6. ZMYSEL Asistované varenie

Varná doska automaticky rozpozná panvicu a inteligentné senzory automaticky nastavia ideálnu úroveň výkonu pre najdelikátnejšie alebo komplikované jedlo, aby sa zaručili vždy dokonalé výsledky. S rôznymi metódami varenia pre každé jedlo majú zákazníci veľa možností, ako uvariť lahodné jedlo bez námahy.

Povrchová úprava iXelium

Whirlpool rúry disponujú povrchovou úpravou iXelium, ktorá nikdy nestratí svoj lesk. Odolná proti poškriabaniu a jednoduchá na čistenie. iXelium je neuveriteľne jednoduchá na čistenie a zostane krásna dlhší čas.

Výnimočná flexibilita

Výnimočná flexibilita v súvislosti s tenšími pracovnými doskami umožňuje minimalistický dizajn. Inštalácia do 1 cm hrúbky pracovnej dosky.