Mikrovlnné rúry Whirlpool a 6. ZMYSEL: viac než len ohrev.

W Collection

Vychutnajte si každý deň s Whirlpool mikrovlnnými rúrami s technológiou 6. ZMYSEL

Zážitok ako pri varení v rúre, navrhnuté pre vaše pohodlie

Technológia Crisp - rýchly ohrev, dokonalé výsledky

Technológia Crisp

S technológiou Crisp môžete pripraviť všetko od koláčov, quiche a chleba až po omelety a pečené mäso. Jedlo bude chrumkavé na povrchu, jemné vo vnútri a pripravené za kratší čas než v tradičnej rúre vďaka špecifickej kombinácií mikrovĺn a grilu s pomocou špeciálneho taniera Crisp.
Technológia Crisp - rýchle vysmážanie pre dokonalé výsledky

CrispFry

Chrumkavé recepty, ktoré využívajú málo alebo žiadny olej pre zdravšie jedlá než tie, ktoré sú pripravené na bežnej panvici na vyprážanie. Všetko zásluhou špecifickej kombinácie mikrovĺn, grilu, predhriateho vzduchu a s pomocou špeciálneho taniera Crisp.
Technológia ForcedAir - rýchle opečenie pre dokonalé výsledky

ForcedAir

Dokonalé riešenie na pečenie koláčov, snehových pusieniek a cesta s výsledkami ako z bežnej rúry. Vďaka tejto technológii vzduch rovnomerne cirkuluje vo vnútri mikrovlnnej rúry pomocou vysokorýchlostného ventilátora.

Chceli by ste preskúmať úplný potenciál funkcie Crisp?

Kliknite pre objavenie všetkých dostupných receptov a inšpirujte sa

Supreme Chef - Video
Prehrať video
Mrkvový koláč Mattanja

Mrkvový koláč Mattanja

Nenechajte sa odradiť tým, že sú v koláči kúsky mrkvy...!Tento lahodný recept na koláč Mattanja je ideálny ako dezert alebo sladká pochúťka ku káve a čaju.
Slaný koláč s lufou

Slaný koláč s lufou

Lahodný a výdatný recept so sviežou príchuťou. V tomto slanom koláči získate zo všetkého trochu: zdravú chuť čakanky, pikantnú chuť modrého syra a sladkú chuť karamelu. Je to pastva pre oči.
Chlebový nákyp s karamelovou polevou

Chlebový nákyp s karamelovou polevou

Vďaka funkcii Crisp môžete pripraviť lahodný chlebový nákyp už za chvíľu. Na záver pridajte karamelový krém a máte dokonalý dezert ku káve a čaju.
Jablkový koláč

Jablkový koláč

Jablkový koláč je skutočnou klasikou medzi receptami na pečenie. Vďaka technológii Crisp môžete mať tento lahodný koláč na stole len za 10 minút. Pripravte si kávu.