Mikrovlnné rúry W11 - Whirlpool

W Collection

Mikrovlnné rúry W11

Pripojte sa k inteligentnému vareniu 6. ZMYSEL

Čitateľný displej MySmartDisplay

MySmartDisplay

MySmartDisplay je intuitívne a jednoduché rozhranie, ktoré prepojí zákazníkov s ich W11 mikrovlnnou rúrou. Naučí sa vaše zvyky a prevedie vás krok za krokom varením bez námahy.
Technológia Crisp - chrumkavé výsledky

Crisp

Vychutnajte si veľmi rýchle a extra chrumkavé výsledky s technológiou Crisp. Jedlo je skvelo opečené dozlatista a chrumkavo za kratší čas a s menšou námahou než v bežnej rúre. Technológia Crisp je dokonalým spôsobom ako upiecť všetko od koláčov, quiche, chleba až po omelety, ryby a pečené mäso.
Technológia Crisp - dokonale usmažené

CrispFry

Vďaka funkcii CrispFry si vychutnáte chrumkavé jedlá a chute s malým množstvom, alebo úplne bez oleja.
Dosiahnite chrumkavé a rýchle výsledky ako v bežnej rúre alebo na panvici na vyprážanie - ale bez námahy. Dokonalé nízkotučné vyprážanie bez potreby pridať olej.
ForcedAir - dokonalé pečenie koláčov

Horúci vzduch

Vďaka technológii horúceho vzduchu je predohriaty vzduch distribuovaný vo vnútri mikrovlnnej rúry rovnomerne, pomocou vysokorýchlostného ventilátora. Vytvára tak dokonalé podmienky na pečenie koláčov, snehových pusiniek alebo cesta s výsledkami ako z bežnej rúry.
Steam & Boil - para zachová chuť aj živiny

Steam&Boil

Steam & Boil je funkcia, ktorá šetrí čas a námahu so zdravším spôsobom varenia. Ovládnite prirodzenú silu pary, tento praktický program zachováva v jedle chute a nutričné hodnoty. Varí jedlo v pare prostredníctvom špeciálneho príslušenstva pre jednoduchšiu prípravu a chutnejšie výsledky.
Technológia

Ohrev & Rozmrazovanie

S funkciou Ohrev & Rozmrazovanie sú mikrovlny distribuované rovnomerne, čím sa zachovávajú originálna chuť, textúra, farba a nutričné hodnoty a zákazníci tak môžu svoj čas využiť efektívnejšie.

Systém 3D

Inovatívny 3D systém riadi distribúciu mikrovĺn. Mikrovlny sa rozdeľujú do celého priestoru a distribuujú teplo, aby sa jedlo rovnomerne uvarilo bez horúcich a studených miest, a bez nutnosti prerušiť varenie a premiešať jedlo. Rozmrazovanie, ohrievanie a varenie prebieha súvisle, aby boli dosiahnuté rýchlejšie a lepšie výsledky.

Otočný tanier s priemerom 40 cm

S väčším priestorom prichádza možnosť varenia viacerých jedál a nádob naraz. Otočný tanier s priemerom 40 cm poskytuje dostatok priestoru pre rôzne veľkosti nádob, niekoľkých pohárov, šálok alebo tanierov súčasne, zatiaľ čo plynulé otáčanie zabezpečuje, že jedlo je rovnomerné varené počas celej doby varenia.

Jemné zatváranie dverí

Užite si kvalitu. Nová generácia pántov zabraňuje hlučnému zatváraniu dverí, takže jediným dotykom sa dvere zatvoria bez námahy a potichu. Pánty sú navrhnuté tak, aby sa podobali tým na rúre.

SmartClean

SmartClean čistenie - sila pary udržiava mikrovlnnú rúru čistú. Jednoducho nalejte pohár vody do paráka v mikrovlnnej rúre a zvoľte cyklus čistenia.