Letáky produktových radov Whirlpool

Pozrite si nižšie uvedené letáky a ďalšie materiály, aby ste sa dozvedeli viac o všetkých funkciách, technológiách a výhodách jednotlivých produktových radov Whirlpool. Všetky materiály sú k dispozícii na stiahnutie vo formáte PDF.

Leták Whirlpool umývačky riadu MaxiSpace.

Viac priestoru, menej starostí s umývačkami riadu Whirlpool MaxiSpace

Nové vstavané aj voľne stojace modely umývačiek prinášajú revolučné riešenie vnútorného priestoru na čele so špeciálnou treťou zásuvkou SpaceClean s integrovanými vodnými tryskami. O dokonale čistý riad sa tiež postará obľúbená technológia 6. ZMYSEL a jej 3 automatické programy a samozrejme tradičné vysokotlakové trysky PowerClean Pro.
Leták Whirlpool chladničky Total No Frost s extra šírkou.

Vstavané chladničky Whirlpool s extra šírkou a technológiou Total No Frost

Zoznámte sa s ideálnym riešením pre prehľadné a praktické uchovávanie potravín - nové vstavané chladničky Whirlpool s extra šírkou 69 cm, ktoré prinášajú veľkorysý vnútorný priestor a veľa pokročilých funkcií a technológií pre každý deň
Katalog vestavných chladniček Total No Frost řady Whirlpool W Collection

Extra tiché vstavané chladničky Whirlpool W Collection

Objavte rad kombinovaných vstavaných chladničiek Whirlpool s extra tichou prevádzkou. Zariaďte si ve svojej kuchyni dokonalý pokoj a užite si pokročilé beznámrazové riešenie Total No Frost a maximálne praktický vnútorný priestor chladničiek.